Abdülkadir Ömür, Trabzonspor’dan İzin İstedi

Genç yıldız Abdülkadir Ömür, Papara Park’ta yaşadığı taraftar tepkisinin ardından sakatlığı nedeniyle antrenmanlarda yer almamış ve iddialara göre yönetimden izin istemiş durumda. İspanya ve Fransa’da kulüplerin ilgisi çekiyor.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Trabzonspor'da dikkatler, genç yetenek Abdülkadir Ömür'e çevrildi. Bordo-Mavili takımın, 23 Aralık Cumartesi günü Papara Park'ta Başakşehir ile oynadığı maçta oyundan çıktığında taraftarların tepkisiyle karşılaşan genç yıldız, sakatlığı nedeniyle sonraki antrenmanlarda yer almadı. Başakşehir maçının ardından oynanan üç maçta da kadroda yer almayan Abdülkadir Ömür'ün, yönetimden izin istediği yönünde iddialar ortaya atıldı.

Bordo-Mavili camianın tepkisinden oldukça etkilendiği ve kalması halinde daha fazla zarar görmesinden endişe edildiği belirtiliyor. Bu nedenle, Abdülkadir Ömür'ün teklif gelmesi halinde ayrılmasına izin verilmesi düşünülüyor. Genç oyuncunun menajerinin İspanya ve Fransa'da kulüp arayışında olduğu ifade ediliyor.

Özellikle İspanya ve Fransa'dan taliplerin olduğu haberleri, Abdülkadir Ömür'ün geleceğiyle ilgili spekülasyonları daha da artırıyor. Trabzonspor yönetimi ve taraftarlar, genç yeteneklerini kaybetmemek için nasıl bir karar alacak, merakla bekleniyor.Diğer Haberler