Abdullah Avcı’dan Galatasaray açıklaması!

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, hafta sonu karşılaşacakları Galatasaray maçıyla ilgili açıklama yaptı.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Dün Ziraat Türkiye Kupasında Manisa F.K. ile karşılaşan ve maçtan 3 – 1’lik galibiyetle bir üst tura adını yazdıran Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı, maçın ardından açıklama yaptı. 

Avcı, ""İkinci yarı başladığından beri 13 günde 4. Müsabaka. 3’ü lig biri Türkiye Kupası. Ligde iki galibiyet biri beraberlik. Kupada tur atladık. Bugün ufak tefek bir rotasyon yaptık. Oyun planına uygun bir şekilde başta topa sahip olup doğru opsiyonları kullanarak oynadık. Maç içerisinde değişiklikler yaptık. Bazılarını koruduk bazılarına şans verdik. Kazandığımız için oyuncularımı tebrik ediyorum. Manisa’ya başarılar diliyorum. İkinci yarı başladığından beri çok eksiğimiz var. Sezon başından beri çok az süre alan ve hiç süre almayan oyuncular var. Bunların performans değerlendirmesini yapacağız. Abdülkadir Ömür ve Umut Bozok bir süredir çeşitli sebeplerden ötürü yoklar. Nedenini bilmiyorum.
Eksiklerimiz çok fazla ama Galatasaray maçında elimizden gelen her şeyi yapacağız.
 

YENİ GÜÇLÜ ÇIKACAKTIR
Larsen, Kourbelis, Teklic hepsi önemli. Her takımın yaşadığı süreçler bunlar Trabzonspor’a özel değil. Buralardan Trabzonspor her zaman güçlü çıkmıştır. Yine güçlü çıkacaktır. Trabzonspor’un menfaatleri doğrultusunda ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız. Açık kanalda maçın yayınlanmasına rağmen gelen taraftarlara teşekkür ediyorum. Pazar günü de aynı desteği bekliyorum.

AVRUPA VE TÜRKİYE KUPASI
Kourbelis’in gitmesiyle Orsic’in önü açıldı. Teklic’in ayrılığı sonrası onu Bakic ile doldurabiliriz. Larsen’in ayrılığıyla bir boşluk oluştu. Trabzonspor’un hedefleri doğrultusunda transfer çalışmalarını yapıyoruz. Başkan da ben de bunu zaman zaman bilgilendirebiliriz. Gerçekçi ulaşılabilir hedefimizin Avrupa ve Türkiye Kupası olduğunu söylüyoruz. Bu hedefe doğru adımlarla gidiyoruz. Daha iyi hale getirebiliriz." Dedi.Diğer Haberler