Adem Cebeci’den flaş açıklamalar! Uğurcan, Yusuf ve Abdülkadir için getirilen teklif

2015 (ISF) Dünya Futbol Şampiyonu Erdoğdu Anadolu Lisesi’nin hocası, Yusuf Yazıcı’nın eski temsilcisi Adem Cebeci sorularımızı yanıtladı.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

61.saat.com'un haberine göre Yusuf Yazıcı'nın eski temsilcisi Adem Cebeci sorularımızı yanıtlayarak Uğurcan Çakır, Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı için getirdiği tekliflerin detaylarını açıkladı.

Trabzonspor’a Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür için getirdiği tekliflerin detaylarını paylaşan Adem Cebeci, “Yusuf Yazıcı’nın Lille transferi sonrası Trabzonspor’u aradım. Abdülkadir Ömür için 25 milyon Euro ve bonuslar ile 30 milyon Euro’yu bulan bir teklifi taraftarına ilettim. Uğurcan için ise 15 milyon Euro’luk bir teklif olduğunu belirttim fakat o dönem zaten Yusuf Yazıcı’nın da gitmesini istemedikleri için bu tekliflere olumsuz dönüş yaptılar ve satmayacaklarını söylediler. Bugün her iki futbolcu için de süreci herkesin yakından takip edip zamanın kimi haklı çıkardığını görebiliriz. O dönem Yusuf Yazıcı’yı da dahil edersek üç futbolcu 60 milyon Euro’luk bir tekliften bahsediyorum. Bu para 2 milyar TL’ye denk düşüyor. Trabzonspor’un kasasına girecek bir paraydı bu. Umarım ne demek istediğimi anlatabiliyorumdur” dedi.

UĞURCAN ÇAKIR’IN NOTTİNGHAM FOREST’E TRANSFERİ

Cebeci, "Kaptan Uğurcan Çakır için Premier Lig ekiplerinden Nottingham Forest’ten 12.5 milyon Euro’luk bir teklif getirmiştim. Trabzonspor peşinat konusunda Nottingham Forest ile anlaşamadı. Başkan Ağaoğlu dönemiydi. Bu transfer iptal oldu. Uğurcan Çakır’ın transferi gerçekleşseydi şu an içerisinde bulunduğumuz durumdan daha mı kötü olurdu?" dedi.Diğer Haberler