Ak Parti Yomra Aday Adayı Çam’ın Projeleri Halkın Dikkatini Çekiyor.

Yomra AK Parti Belediye Başkan aday adayı, Yüksek Mimar Emrah Ömer Çam , bugün ilçenin önemli mahallelerinden Sancak ve Kaşüstü’nde aktif bir gün geçirdi.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız


Yomra AK Parti Belediye Başkan aday adayı, Yüksek Mimar Emrah Ömer Çam , bugün ilçenin önemli mahallelerinden Sancak ve Kaşüstü'nde aktif bir gün geçirdi. Sancak ve Kaşüstü mahallelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerle halkın nabzını tutan aday adayı, vatandaşlarla birebir sohbet imkanı buldu.
Ayrıca, Kaşüstü Mahallesi Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği'ne gerçekleştirdiği ziyarette, dernek üyeleriyle bir araya gelip çeşitli konularda sohbet etti. Bu platformda pek çok insanla bir araya gelerek ilçedeki çeşitli kesimlerin beklentilerini dinleme fırsatı buldu. 
Çam, ziyaretler sırasında ilçenin sosyal ve ekonomik dinamiklerini değerlendirdiği gibi, kendisini dinleyen vatandaşlara projelerini detaylı bir şekilde aktardı. Projeleri hakkında konuşan sayın Çam “ Bugün burada Yomramız için gerekli olan çok önemli projeleri vatandaşlarımızla paylaşarak görüşlerini aldık. Projelerimizi nasıl geliştirebiliriz, eksiklerimiz nelerdir. Yomramızın geleceği için neler yapabiliriz konularını gençlerinde önerilerini alarak fikir alışverişinde bulunduk. Yomramız için yapılması gereken projelerin bütçelerini nereden bulabiliriz, hangi kurumlardan destek alabiliriz bunları vatandaşlarımıza anlattık. Nasıl ki yıllar önce Kaşüstü Belediye Başkanı olan sevgili Mustafa Çam bölgemize hastane, adliye, dünya ticaret merkezi, alışveriş merkezi, oteller vs pek çok yatırımı kazandırdıysa, bende Yomra için planladığım pek çok proje için gerekli olan bütçeyi ve planlamayı yine aynı şekilde bulup ilçemizin hizmetine sunmak istemekteyim. “Dedi.

Bu etkileşimli ziyaretler, aday adayı olan Yüksek Mimar Emrah Ömer Çam’ın yerel halkla doğrudan iletişim kurarak seçim kampanyası sürecinde ki etkinliğini artırmasına katkı sağlamaktadır.Diğer Haberler