BENİM İÇİN ASLOLAN YOMRA’DIR

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık hangi siyasi partiye mensup olursa olsun herkesin oyuna talip olduğunu söyledi.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık hangi siyasi partiye mensup olursa olsun herkesin oyuna talip olduğunu söyledi. Görev süresi boyunca parti siyaseti değil Yomra siyaseti yaptığını ifade eden Başkan Bıyık, "Benim için aslolan Yomra'dır" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Sancak Mahallesi'nde esnaf ziyaretleri yapan ve Kaşüstü Mahallesi Sırt Mevkii'nde mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Bıyık, geride kalan 5 yılda Yomra'ya çok önemli hizmetler kazandırmış olmanın mutluluğu ile tekrar halkın kantarına çıktıklarını söyledi. Yomra'nın yapılan hizmetlerle Doğu Karadeniz'in parlayan yıldızı haline geldiğini ifade eden Bıyık, " Yürüyüş Yolu, Kültür Merkezi, Hürriyet Parkı, Cumhuriyet Parkı, Mustafa Çam Parkı, Hükümet Caddesi, yeni iş makineleri gibi pek çok hizmeti Yomramıza kazandırdık. İlçemizin, insanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda Yomramıza kazandırmak istediğiniz çok güzel yeni projelerimiz var. Yaptıklarımızın teminatı ile yapacaklarımız için halkımızdan bir dönem daha yetki istiyoruz. Hangi ideolojiye, hangi siyasi görüş ve siyasi partiye mensup olursa olsun herkesin oyuna talibim. Bizim için aslolan siyasi partiler değil Yomra'dır" ifadelerini kullandı.

TÜM ADAYLARA BAŞARILAR DİLERİM
Rakiplerinin aleyhindeki açıklamalarına yönelik olarak vatandaşların sorularını da yanıtlayan Başkan Bıyık, "Ben tüm adaylara başarılar diliyorum. Yomra'nın huzur içinde bir seçim geçireceğine yürekten inanıyorum. Ben bu tür açıklamalara basın üzerinden yanıt vermeyeğim. Güzel bir seçim atmosferi yaşıyoruz. Bizim siyaset anlayışımızda kavga etmek, iftira atmak yok" şeklinde konuştu.Diğer Haberler