Bordo Mavi Gücüne Güç Kattı

TVF 2. Lig 14. Grupta mücadele eden Bordo Mavi 61 Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı iki transfer yaparak gücüne güç kattı.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

TVF 2. Lig 14. Grupta mücadele eden Bordo Mavi 61 Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı iki transfer yaparak gücüne güç kattı.

Tecrübeli oyuncular Pasör Sude Göksu ve Smaçör Nazlı Kozinoğlu’nu kadrosuna katarak 1. Lig hedefine adım adım yol alan Bordo Mavililer’in transferleri ilk idmanlarına çıktı.

1. Ligde mücadele eden Tarsus Belediye takımında Pasör olarak oynayan Sude Göksu ve Bergama Belediye’de ter döken Nazlı Kozinoğlu’nu kadrosuna katarak  hedefine emin adımlarla giden Bordo Mavi 61 Spor Kulübü Başkanı Selahattin Baba transferlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Ligde şu ana kadar namağlup olarak gücümüzü voleybol camiasına gösterdik. Sezona başlarken 1. lig hedefimiz vardı ve bu hedefe çok yaklaştık. Grupta liderin ve puan farkımız var. Takımımızı play offlara hazırlıyoruz. Çalışma tempomuz çok yüksek. Biz inandık ve başaracağız. Şu an iki oyuncu transfer yaptık. Takımımızın gücüne güç kattık. Bir mevkiye daha transfer düşünüyoruz. Bizi bugüne kadar destekleyen, yanımızda bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Bu camia çok büyük bir camia. Yönetimiz kurulumuzdaki arkadaşlarımızdan teknik heyete ve  oyuncularımıza kadar herkes canla başla çalışıyor ve emek sarfediyor. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Öte yandan Bordo Mavi 61 Spor kulübün iki oyuncusu ile yollarını ayırdı. Pasör Ceren Sıla Çalış ve Orta Oyuncu Gizem Kalyoncu ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran kulüp bu oyunculara bugüne kadar verdikleri emek ve katkılardan dolayı teşekkür etti.Diğer Haberler