Fatih Terim’in gözü, Trabzonlu oyuncuda...

Fenerbahçe’nin Trabzonlu oyuncusu, Samet Akaydın, sarı – lacivertlilerde beklenen performansı gösteremeyince devre arasında takımdan ayrılacağı ifade edildi.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Trabzonspor maçında yaptığı hatalarla, Fenerbahçe’de gözden düşen Samet Akaydın’ın takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildirdiği iddiaları da peşi sıra gelirken, Sarı – Lacivertli oyuncuya sürpriz bir talip çıktığı belirtildi.

Gazeteci Ertan Süzgün’ün bildirdiğine göre Samet Akaydın’a, Fatih Terim’in çalıştırdığı Panathinaikos’un talip olduğu kaydedildi

Fenerbahçe’de son 2 maçta kadroya giren ancak süre alamayan Samet Akaydın ile ilgili iki kulübün görüşmelerini sürdürdüğü belirtildi.

Ertan Süzgün, “Fatih Terim’in çalıştırdığı Panathinaikos, Fenerbahçe’den Samet Akaydın’a talip oldu. Panathinaikos yetkilileri İstanbul’da oyuncu tarafıyla bir araya geldi. İki taraf arasında detaylar konuşuluyor” ifadelerini kullandı.

Samet Akaydın, hatırlanacağı üzere Fenerbahçe’ye tranfser olmadan önce Trabzonspor’un da gündemine gelmiş ancak oyuncuya daha fazla ücret ödeyen Sarı – Lacivertliler bu transferi bitirmişti.Diğer Haberler