Paul Onuachu ve Nicolas Pepe, Afrika Uluslar Kupası’nda Trabzonspor’a Dönüş İçin Maçlarını Bekliyor

Trabzonspor’un önemli yıldızlarından Paul Onuachu ve Nicolas Pepe, Afrika Uluslar Kupası’nda çeyrek final maçları için hazırlıklarını sürdürüyorlar. Paul Onuachu, Nijerya milli takımı ile 2 Şubat Cuma günü Angola ile karşı karşıya gelecekken, Nicolas Pepe ise Pepeli Fildişi Sahili ile 3 Şubat Cumartesi günü Mali ile mücadele edecek.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Afrika Uluslar Kupası, 13 Ocak'ta başladığından beri Trabzonspor'dan uzak kalan ve takımın eksikliğini fazlasıyla hissettiren bu iki önemli oyuncunun bir an önce geri dönmesi bekleniyor. Özellikle Paul Onuachu'nun yokluğunda son dört maçta galip gelemeyen Trabzonspor, zorlu bir dönemden geçiyor.

Nijerya, son 16 turunda Kamerun'u 2-0 mağlup ederek çeyrek finale yükselirken, Fildişi Sahili ise normal ve uzatma bölümleri 1-1 sona eren maçta Senegal'i penaltı atışları sonrası elemeyi başarmıştı.

Trabzonspor'un Bordo-Mavili taraftarları, Nijerya ve Fildişi Sahili'nin çeyrek finaldeki maçlarının sonuçlarını büyük bir merakla bekliyorlar ve bu iki yıldız oyuncunun takıma dönüşünü heyecanla bekliyorlar.Diğer Haberler