Trabzon’da Gürcü hırsız tutuklandı!

Trabzon’da bir arayla biri araç, biri de iş yeri olmak üzere 2 noktadan hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan Gürcistan uyruklu S.S. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

 Trabzon’da Gürcistan uyruklu bir kişi, birer gün arayla bir otomobil ve iş yerinden hırsızlık yaparken yakalandı.  

PARK HALİNDEKİ ARACA GİRDİ

Edinilen bilgiye göre ilk olay Trabzon’un Ortahisar İlçesi, Ortahisar Mahallesi Yavuz Selim Bulvarında önceki gün akşam saat 18:00 sıralarında meydana geldi.
41 yaşındaki M.İ.U’nun aracını iş yerinin önüne park ettiğini daha sonra aracını kontrol ettiğinde içerisinde bir kişinin bulunduğunu gördü. Bunun üzerine aracın yanına giden M.İ.U. ile araç içerisinde yer aldığı belirtilen Gürcistan uyruklu 38 yaşındaki S.S. arasında arbede çıktı.

ADLİ KONTROLLE SERBEST BIRAKILDI

Çıkan arbedede S.S.’nin, M.İ.U’nun kafasına laminant parke tahta parçasıyla vurduğu belirtildi.  Hastaneye kaldırılan M.İ.U.’nun ayakta tedavi yapılırken durumunun iyi olduğu bildirildi. M.İ.U.’nin şikayetçi olması sonrası S.S. gözaltına alındı. S.S. ise adli kontrol tedbiri ile serbest bırakıldı.

1 GÜN SONRA CEP TELEFONUNU ÇALMAYA ÇALIŞTI

Adli Kontrolle serbest bırakılan S.S. ise bu kez Yomra İlçesi Kaşüstü Mahallesinde bir hırsızlık olayına karıştı.
Dün saat 15:30 sıralarında Devlet Karayolu Caddesinde bulunan bir iş yerine giren S.S. 42 yaşındaki A.S.’nin cep telefonunu aldığı ileri sürüldü. A.S.’nin şikayetçi olması sonrasında “İş yerinden ve Kurumdan Hırsızlık” suçlamasıyla gözaltına alınan S.S. ile ilgili ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.
Gürcistan uyruklu S.S., Trabzon Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince "Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık" suçundan tutuklandı. S.S. cezaevine gönderildi.Diğer Haberler