Trabzonspor’da transfer zirvesi! Kaç transfer yapılacak?

Bordo mavili takım gidecek oyuncular konusunda mesai harcayacak. Hangi bölgelere transfer yapılacağı konusunda da fikir birliğine varıldı.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın gelişiyle birlikte sezonun geri kalan bölümünde Türkiye Kupası’nı kazanmayı ve Avrupa kupalarına katılmayı amaçlayan Trabzonspor, diğer taraftan da gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak kadronun temellerini atmayı hedefliyor.

Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ederken, resmi transfer döneminin başlamasıyla birlikte hareketlilik başlayacak.

Teknik Avcı’nın görüşleri doğrultusunda transfer sürecini yönetmeyi planlayan yönetim kurulu, ilk planda kadroda bulunan oyunculara gelmesi muhtemel tekliflere öncelik verecek. Benkoviç, Fernandes, Larsen, Bardhi, Kourbelis, Fountas ve Umut Bozok gibi isimlerin yanı sıra diğer isimlere gelecek teklifleri de değerlendirecek olan yönetim, savunma, orta saha ve forvet hattına da takviyelerde bulunacak.

Yurt içinde takas ön planda

Trabzonspor, yurt içinde yapacağı transferleri ise takas yöntemiyle çözümlemeye çalışacak. Özellikle Türkiye’de ilgilendiği yerli ve yabancı oyuncularla ilgili olarak çalışmalarını yürüten kulüp, bu transferlerde takas ya da kiralama yöntemini ön planda tutacak.Diğer Haberler