Trabzonspor taraftarları şaşırdı! Onuachu isyanı!

Trabzonspor’un başarılı futbolcusu Onuachu, Nijerya Milli Takımı’nda Umar Sadiq’ın yerine apar topar Afrika Kupası kadrosuna dahil edildi.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Onuachu, Nijerya Milli Takımı'nda Umar Sadiq'ın yerine apar topar Afrika Kupası kadrosuna dahil edildi. Sadiq'ın sakatlığı nedeniyle çağrılan Onuachu, bu kararın ardından sosyal medyada taraftarların tepkisiyle karşılaştı.

İspanya La Liga ekibi Real Sociedad'da forma giyen Umar Sadiq'in millî takım kadrosundan çıkarılması sonrasında, Trabzonsporlu taraftarlar, Onuachu'nun bu kararla ilgili olarak sosyal medya platformlarında yoğun bir şekilde tepki gösterdi.

Sadiq'ın sakatlığının ardından Onuachu'nun hızla Afrika Kupası kadrosuna dahil edilmesi, Trabzonspor camiasında soru işaretleri yarattı. Bu durumu daha da çetrefilleştiren ise Sadiq'ın İspanya'ya dönüp Real Sociedad formasıyla kupa maçına çıkması taraftarları şaşırttı.

Trabzonspor taraftarları, sosyal medyada "Sakat olmayan oyuncu tercih edilirken, neden kendi oyuncumuz Afrika Kupası'na gönderildi?" şeklinde eleştirilerde bulundu.

Bu gelişmeler, bordo-mavili ekibin taraftarlarını endişelendirmiş durumda. Trabzonspor'un önümüzdeki dönemdeki maçlarda nasıl bir performans sergileyeceği ve Onuachu'nun millî takımdaki görevinin nasıl yansıyacağı ise merak konusu olarak öne çıkıyor.Diğer Haberler