YOMRA’DA SUNAY AKIN İLE KÜLTÜR DOLU GECE

Yomra Belediyesinin düzenlediği Kitap Günleri olanca hızı ile devam ediyor. Birbirinden önemli isimlerin Yomralılarla buluştuğu Kitap Günlerinde Sunay Akın katılımcılara kültür dolu bir gece yaşattı.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Yomra Belediyesinin düzenlediği Kitap Günleri olanca hızı ile devam ediyor. Birbirinden önemli isimlerin Yomralılarla buluştuğu Kitap Günlerinde Sunay Akın katılımcılara kültür dolu bir gece yaşattı. Yomra Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen programda katılımcılara konferans veren Sunay Akın; kitap, kültür, sanat ve medeniyet üzerine söyleşide bulundu. Salonun tamamen dolduğu programın sonunda Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Yomra Belediyesinin kültür yayını olan Dünden Bugüne Yomra kitabını Akın'a hediye etti. Katılımlarından dolayı Sunay Akın'a özel olarak teşekkür eden Başkan Bıyık, Yomra'nın artık Trabzon'un kültür sanat merkezi haline geldiğini söyledi.

Yomra Belediyesi tarafından Yomra Kültür Merkezinde düzenlenmekte olan Kitap Günleri, 10 Ocak akşamına kadar devam edecek. Kitap Günleri kapsamında her gün bir konferans düzenlenirken 11.00-22.00 saatleri arasında kitap fuarı açık kalıyor.Diğer Haberler