YOMRA’DA YATIRIMLAR HIZ KESMEYECEK

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, dün Trabzon’daki Fatih, İpekyolu, Bağkur Sanayi esnafı ve vatandaşlarla ziyaretlerine devam etti.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, dün Trabzon’daki Fatih, İpekyolu, Bağkur Sanayi esnafı ve vatandaşlarla ziyaretlerine devam etti. Özdemir burada yaptığı açıklamada, “Aday Tanıtım Töreni’mizin ardından sahaya indik ve günlerdir sahadayız. Hemşerilerimizin yoğun ilgisi bizi memnun ediyor. Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalara daha yenilerini eklemek, daha güzellerine ulaşmak için gün sayıyoruz.” dedi.

HÜKÜMETİN DESTEĞİ DEVAM EDECEK

Vatandaşların ilgisinden büyük heyecan duyduğunu belirten Özdemir, “Sahaya indiğimiz ilk andan bu yana her alanda büyük sevgi seli ile karşılaşıyoruz. Vatandaşlarımızın güler yüzü bizleri heyecanlandırıyor. Yomra’da AK Parti hükümetinin desteği ve yatırımları ile çok önemli ve çok değerli işler yapıldı. İnsanların yaşamını kolaylaştıracak yerinde yatırımlarımız hız kesmeyecek, bizim dönemimizde de devam edecektir.  Projelerimizi açıkladığımızda bu daha iyi anlaşılacaktır.” dedi.

BEN YOMRA’NIN EVLADIYIM

Özdemir, “Trabzon’da AK Parti Belediyeciliğinin yakaladığı başarılı grafiği bir üst seviyeye daha taşımak istiyoruz. Bu noktada halkımızla birlikte, ortak akılla işler yapacağımızı belirtmek istiyorum. Ben bu bu ilçenin çocuğuyum. Çalışma hayatımda da ilçenin her noktasında oldum. Bundan sonra da Yomra ilçemizi en güzel hizmetlerle donatmaya hazırız. İlçemize hizmet etmek istiyoruz.” diye konuştu.

İSTİŞARE KÜLTÜRÜ İLE YÖNETECEĞİZ

İstişare kültürünün önemine dikkat çeken Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışı tüm Türkiye’de olduğu gibi Yomra’da da fazlasıyla hissedilmiştir.  Bizim amacımız hizmet çıtasını bir adım daha ileriye taşımaktır. Bunun gayreti içerisinde olacağız. İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızı her kesimi ile kucaklayıp istişare kültürü ile yöneteceğiz.” açıklamasında bulundu.Diğer Haberler