Yomra’nın Birleştirici adayı: Emrah Ömer Çam

Çam Her Kesimden Tam Destek Alarak Yola Çıkıyor

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Yomra'nın Sancak ve Kaşüstü Mahallelerinde Esnaf Ziyaretleriyle Halkın Takdirini Kazanan Çam, Taraflı-Tarafsız Her Kesimden Destek Alıyor.

 

Yomra ilçesinde gerçekleştirdiği etkileyici esnaf ziyaretleriyle adından söz ettiren Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Yüksek Mimar Emrah Ömer Çam, Sancak ve Kaşüstü mahallelerinde yaptığı görüşmelerle taraflı tarafsız her kesimi kucaklıyor. Çam, halkın tamamını kucaklayan bir lider gibi karşılanarak adeta ortak aday havası estiriyor.

Çam, partili-partisiz 7'den 70'e herkesle birebir sohbet edip sorunları dinleyerek çözüm önerilerini paylaşıyor. Yomra'nın beklentilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hazırladığı projelerle de dikkat çeken Çam, halkın güvenini kazanmaya devam ediyor.

Yaptığı esnaf ziyaretleri ve halk buluşmalarıyla ilgili açıklamada bulunan Çam, "Yomra'nın her köşesini geziyor, insanlarımızın sesini duyuyoruz. Onların beklenti ve önerilerini dikkate alarak gerçekleştireceğimiz projelerle Yomra'nın geleceğine yön vereceğiz" dedi.

Ak Parti'nin gelecek dönemdeki belediye başkan aday adayları arasında öne çıkan Emrah Ömer Çam'ın, halkla iç içe geçirdiği her an, Yomra için umut dolu bir geleceğin habercisi gibi görünüyor. Çam'ın adaylığı, Yomra'nın yerel siyasetine yeni bir enerji katma potansiyeli taşıyor.Diğer Haberler