KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Memleket Partisi “Biz de varız dedi” | Cemal YILDIZ
Cemal YILDIZ

yildiz.cemal@hotmail.com

Memleket Partisi “Biz de varız dedi”

Bu Hafta 14.11.2021 Pazar günü Memleket Partisinin Yomra Aurum Otelde gerçekleştirdiği, Ortahisar İlçe Başkanlığı seçimlerine bizler de misafir olarak davet edildik.

Genç bir ekipten oluşan Memleket Partisi Trabzon İl Teşkilatını oldukça heyecenlı ve hedefe odaklanmış olarak gördüm. Genel Başkanları Sayın Muaharrem İnce’nin de söylediği gibi

“Biz hem iktidarı hem de muhalefeti aşağı almak için geliyoruz.” Deyimini kendilerine düstur olarak seçmişler.

İl Başkanı Erkan Armutçu Genel Başkanlarını 30 yıllık bir tecrübeye sahip olduğunu, bu tecrübeyi sahaya yansıtıp iktidara yürüyeceklerini belirtti.

Yerel ve Genel yönetimden memnun olmadıklarını Trabzon Limanını bu hale getirenlerin sorumlu olduğunu, geldiklerinde ilk işlerinin Trabzon limanını tekrar eski aktif hale getireceklerini beyan etti.

Genel Başkanımız Trabzon’a geldiğinde meydan da spontane bir yürüyüş de arkasına en çok kalabalığı alan kişidir.

Ortahisar İlçe Başkanlığı için Yasin Atmaca tek aday olarak girdiği seçimi tüm üyelerin oyunu alarak Memleket Partisinin ilk Ortahisar İlçe Başkanı oldu.

Genç ve dinamik bir yönetime sahip olan Memleket Partisi üye ve delegeleri ile birlikte heyecan içerisinde sandıkta oylarını kullandılar.

İl Başkanı Erkan Armutçu 54 ilde yapılanmamızı Genel Merkez baz’ında tamamladıklarını ifade etti.

“Trabzonda 7 ilçede seçimlerimizi yaptık diğer ilçelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Memleket Partisine her tabandan teveccüh var. Tüm ilçe seçimlerimizi tamamladıktan sonra sahaya ineceğiz.”

İyi gidiyoruz. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce Türkiyenin meselelerine vakıf. Her meselenin çözümü biz de mevcut. Trabzon’un meselelerine de vakıfız.

Kendimizi İktidar’a en yakın parti olarak görüyoruz. Seçimlere sıkı bir şekilde hazırlanıp en iyi noktaya geleceğiz. Dedi.

Ortahisar İlçe Başkanlığına seçilen Yasin Atmaca da yaptığı konuşmada.

Şahsıma üyelerimiz tarafında gösterilen teveccühe teşekkür ediyorum. Sorumluluğumun farkındayım. Şimdiden tezi yok hemen saha çalışmalarına başlayacağız.

Ortahisar’ı iyi tanıyoruz ve çözüm için elimizde reçetemizle geliyoruz. İlk önce Ortahisarı bu keşmekeş trafikten kurtaracağız. Dedi.

Doğrusu bu heyecenla Memleket Partisi “biz de varız” dedi. Herşeyin ilki heyecan doludur. Eğer bu heyecan Memleket Partiside devam ederse yeni bir parti daha seçmenin kapısını çalacak demektir.

Siyasette duruş, ahlak, söylem önemlidir. Her insanın siyasi, dünyevi ve uhrevi bir görüşü vardır. Siyasilerin yapması gerektiği şey saygılı bir şekilde bu isteklere cevap vermektir.


        YORUMUNUZU PAYLAŞINKİMİ BELEDİYE BAŞKANI GÖRMEK İSTERSİNİZ?

KİMİ BELEDİYE BAŞKANI GÖRMEK İSTERSİNİZ?