KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
YOMRA’DA SEÇİMİ HUZUR KAZANDI | ALİ KILIÇ
ALİ KILIÇ

ali.kilic.trb@gmail.com

YOMRA’DA SEÇİMİ HUZUR KAZANDI

14 Mayıs 2023 tarihinde ciddi bir katılım oranıyla ülkemizde, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri gerçekleştirildi.
  Rakamlara takılmadan, Türkiye genelinde olduğu gibi Yomra İlçemizde de, seçimlerin sukünet içerisinde gerçekleşmesi, kayda değer bir olayın yaşanmadan, vatandaşlarımızın demokrasi bilinciyle hareket etmesi, hem ülkemiz hem de yaşadığımız ilçemiz adına sevindirici bir durumdur..
  Şahsi olarak da her zaman savunduğum "insanlar birbirine siyasi bakmamalı" görüşünün değer kazandığı, anlam bulduğu bir seçimin ilk etabını geride bırkamanın mutluluğu içerisindeyim.. Öyle ki; yaşadığımız bu güzel coğrafyada, bu güzel ilçede, mahalle mahalle, görüş ayrımı belirtmeksizin; cenazelerde acı ve hüznümüzü, düğünlerde ise mutluluğumuzu paylaştığımız dost, akraba, arkadaş ve bütün vatmdaşlarımızla, siyasi çekişmeler içerisine girmek bizlere yakışmazdı..
    Kendine yakışanı yaparak, huzur ve barış ortamında bir demokrasi şölenini, bir seçimi daha geride bırakan, memleketimin havası kadar temiz yürekli güzel insanlarına, bütün yomralı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum..Vatan millet sevgimizi pekiştirdiğimiz, fikir ve düşünce farklılıklarına rağmen, aynı ortamda kardeşçe yaşayabileceğimizi tüm dünyaya gösterdiğimiz, 14 Mayıs 2023 seçimlerinin ülkemiz, milletimiz ve Yomramız için hayırlara vesile olmasını diliyorum..!


        YORUMUNUZU PAYLAŞINYOMRA’DAKİ DOĞALGAZ ÇALIŞMALARINI YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?

YOMRA’DAKİ DOĞALGAZ ÇALIŞMALARINI YETERLİ BULUYOR MUSUNUZ?