KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmen'in sözleşmesi uzatıld | ⚽ Spor Haberleri

Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmen'in sözleşmesi uzatıld

Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmen'in sözleşmesi uzatıld

Trabzonspor yaptığı açıklamayla, Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmen'in sözleşmesinin 2027 yılına kadar uzatıldığını duyurdu.

Whatsapp haber ihbar

Trabzonspor’da, yeni sezon kadrosunda yer alan yerli oyunculardan Hüseyin Türkmen ile altyapıdan yetiştirdiği Abdülkadir Ömür’ün sözleşmesi yenilendi.

Bordo-mavililerin KAP'a yaptığı açıklama şöyle:

"Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Abdülkadir Ömür arasındaki mevcut sözleşmenin mali şartları tadil edilmiş ve sözleşme süresi 31.05.2027 tarihine kadar uzatılmıştır.

Buna göre; oyuncuya, 2022-23 sezonunda 20.000.000.-TL garanti ücret ödenecektir. Sonraki sezonlarda ise oyuncuya; bir önceki sezon ödenecek garanti ücrete, Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanacak 12 aylık ortalama enflasyon oranında artış yapılacak olup, her halükarda bu artış oranı yüzde 30'dan fazla olmayacaktır."

 

Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmen in sözleşmesi uzatıldı #1

 

Hüseyin Türkmen, KAP'a bildirildi

Bordo-mavili ekibin Hüseyin Türkmen için KAP'a yaptığı açıklama şöyle:

"Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Hüseyin Türkmen arasındaki mevcut sözleşmenin mali şartları tadil edilmiş ve sözleşme süresi 31.05.2027 tarihine kadar uzatılmıştır. Buna göre; oyuncuya, 2022-23 sezonunda 9.000.000.-TL garanti ücret ödenecektir. Sonraki sezonlarda ise oyuncuya; bir önceki sezon ödenecek garanti ücrete, Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanacak 12 aylık ortalama enflasyon oranında artış yapılacak olup, her halükarda bu artış oranı yüzde 30'dan fazla olmayacaktır."

 

Abdülkadir Ömür ve Hüseyin Türkmen in sözleşmesi uzatıldı #2        YORUMUNUZU PAYLAŞINBU PAZAR SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ?

BU PAZAR SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ?

YAZARLAR

Tümü