KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Edin Visca sürpriz | ⚽ Spor Haberleri

Edin Visca sürpriz

Edin Visca sürpriz

Avcı, “Sözleşmesini dondurabiliriz” dedi, Bosnalı oyuncudan ise “Hayır bekleyin” yanıtı geldi

Whatsapp haber ihbar

Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın geçtiğimiz hafta, “Sözleşmesini dondurabiliriz” açıklamasını yaptığı Edin Visca, sağlık ekibiyle konuşarak, “Hayır dondurmayalım erken döneceğim” dedi. Bu geri dönüş Abdullah Avcı’yı oldukça sevindirdi.

Trabzonspor’da sezonun en şansız isimleri arasında yer alan Edin Visca’nın sezon başında kolu kırılmış ve 90 günlük aradan sonra sahalara dönmüştü. Ardından kısa bir süre forma şansı bulan Edin Visca’nın bu kez köprücük kemiği kırılınca en az 2.5 ay süreyle sahadan uzak kalacağı açıklanmıştı. Teknik direktör Abdullah Avcı da ara transfer dönemi sonunda yabancı kontenjanında yer açabilmek adına Edin Visca’nın sözleşmesini dondurabileceklerini açıkladı. Ancak bu açıklamadan sadece iki gün sonra, “Az kaldı” şeklinde bir paylaşım yapan Boşnak oyuncunun, sağlık ekibiyle iletişime geçerek, “Kendimi çok iyi hissediyorum, hayır dondurmayalım, döneceğim” dediği öğrenildi.

Bu haberi alan teknik direktör Abdullah Avcı ise oldukça sevinirken, oyuncuyla ilgili yeni bir durumun oluştuğunu söyledi. Avcı, “Edin’in durumunu doktor ile kontrol ediyoruz. Hızla iyiye gidiyor. O olmadığında formasyonda değişiklik yapmak durumunda kalıyoruz. Dönüşünü dört gözle takım da biz de bekliyoruz. Zamanımız süremiz var” diyerek oyuncunun yeni gelişen durumdan ötürü sözleşmesinin dondurulmama ihtimalinin yüksek olduğunu vurguladı. Edin Visca sezon başından itibaren yaşadığı sakatlıklar nedeniyle şu ana kadar sadece 5 karşılaşmada forma giyebildi ve 24 karşılaşmayı ise kaçırdı.

         YORUMUNUZU PAYLAŞINBU PAZAR SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ?

BU PAZAR SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ?

YAZARLAR

Tümü