KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
MUSTAFA ÇAM PARKI HİZMETE AÇILDI | Gündem Videoları

MUSTAFA ÇAM PARKI HİZMETE AÇILDI

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Yomra'yı parklar ve sosyal yaşam alanları ile donatmaya devam ediyor.

Whatsapp haber ihbar

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Yomra'yı parklar ve sosyal yaşam alanları ile donatmaya devam ediyor. Yomra Belediyesi tarafından Kaşüstü Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Mustafa Çam Parkı ve Sosyal Yaşam Alanı bugün düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Kaşüstü Belediye Başkanı Mustafa Çam oğlu Emrah Ömer Çam’ın park ile ilgili görüşlerini paylaştığı konuşmayla devam etti. Emrah Ömer Çam yaptığı konuşmada, ‘Mustafa Çam Kaşüstü’ne 15 yıl hizmet etti ve buraya sayısız yatırımlar getirdi. Pek çok konuda öncülük yaptı. 2017 yılında kaza geçirdi ve 5 buçuk yıldır tedavisi devam ediyor. Bize manevi olarak park yapıp ismini yaşattığınız için ailesi olarak emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.’ dedi. 

 

Törende konuşan Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Kaşüstü'nde gerçekleştirdikleri hizmetleri sıralarken, ilçenin sosyal alan ihtiyacına cevap verecek önemli bir hizmeti daha açmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Kaşüstü Mustafa Çam Parkı'nın imalatında kullanılan mobilyaların bir kısmının İstanbul Büyükşehir Belediyesinden aldıklarını ifade eden Başkan Bıyık, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na da teşekkür etti. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık açılış konuşmasında ‘Değerli bir açılış yaptığımızı düşünüyoruz. Sayın eski başkanımız Kaşüstü’ne 15 yıl emek verip buranın Kaşüstü olması noktasında birçok çalışmalar, yatırımlar kazandırdı. Bizde adını yaşatacak projelere imza atıyoruz. Mustafa Bey Kaşüstü Mahallesi’nde adını her sokağa yazdırmış biridir. Bundan 2buçuk yıl önce Kaşüstü’ne yakışır bir sosyal alan arayışı içerisindeyken bu alana ziyarette bulunmuştuk. Burada sosyal alan projesini oluştururken meclis üyelerimiz, partili arkadaşlarımız, Kaşüstü’ndeki kanaat önderlerinin ortak görüşüyle birlikte parka adının verilmesi uygun görüldü. Çokta iyi bir karar verdiğimizi şuanda daha iyi anlıyoruz. Parkımız 4milyon tl maliyetle ve 3bin m2 yaşam alanına ait. Wc, kafeteryasıyla birlikte yazın daha güzel hizmetler vereceğimizi düşünüyoruz. İçerisinde sosyal alanları bulunan, basketbol ve futbol sahaları bulunan 3bin m2lik bir alandır. Kaşüstü Mahallesine hayırlı olsun.’dedi.

Yapılan konuşmaların ardından park ve sosyal yaşam alanının açılışı gerçekleştirdi. Törende, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, Kaşüstü eski Belediye Başkanı Mustafa Çam'ın ailesi, İYİ Parti İlçe Başkanı Zekeriya Akgül, CHP İlçe Başkanı Erol Pekşen, MHP İlçe Başkanı Osman Dilaveroğlu, Saadet Partisi İlçe Başkanı Selçuk Atasoy, DEVA Partisi İlçe Başkanı Funda Çuvalcı, Belediye Meclis Üyeleri Rasim Arslan, Muammer Turan, Enver Çakmak, Fatih Şimşek, Tülay Adanur,  Mustafa Bayındır, Hasan Dilaveroğlu, Yomra Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Baş, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri hazır bulundu.

 

 


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN