KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Kadın Varsa Çözüm Var! | YOMRA HABERLERI Haberleri

Kadın Varsa Çözüm Var!

Kadın Varsa Çözüm Var!

Yomra’da yeni kurulan ve Başkanlığı Funda Çuvalcı’nın yaptığı Kadın Varsa Çözüm Var Derneği üreten kadınları tek çatı altında topluyor.

Whatsapp haber ihbar

Yomra’da yeni kurulan ve Başkanlığı Funda Çuvalcı’nın yaptığı Kadın Varsa Çözüm Var Derneği üreten kadınları tek çatı altında topluyor. Derneğin faaliyeti Kaşüstü’nde bulunan Kadın üreticiler pazarında haftada iki gün ürettikleri ve hazırladıkları ürünleri satabileceği pazarı hayata geçirdi. 

Başkan Çuvalcı dernek adına yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Kadın Varsa Çözüm Var Derneğimizin ilk adımı üreten kadınlarımızı aynı çatı altında toplamak ve tüketicilerimiz ile buluşturmak. Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık beyin  ilçemize ürettiklerini satabilmeleri için kadınlara kazandırdığı  Pazar alanı için çok teşekkür ederiz. Bugün 15 üreten kadın ile başladık umarım sosyal medya aracılığı ile varlığımızı duyurup kendi yol hikayesini yazacak yeni arkadaşlarımızı kazanmış olacağız. Bizlere destek için yanımızda olan dostlarımıza teşekkür ederiz. Her Çarşamba Ve Cumartesi günleri saat 10 da  Kaşüstü Ulucami altında Yomra  Belediyesi Kadın Üreticiler Pazarında  tezgahlarımızın  başında sizleri bekliyor olacağız. “ dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞINBU PAZAR SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ?

BU PAZAR SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ?

YAZARLAR

Tümü