KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Durana TV Hayırlı Olsun | Tuncay Şükür
Tuncay Şükür

yomrasonhaber@gmail.com

Durana TV Hayırlı Olsun

Haberleşme ve iletişim çağını yaşıyoruz. Haberi okuyucuya en hızlı ve daha hızlı ulaştırmak için yarış devam ediyor. Teknolojik yenilikler ve bu haberleşme alandaki değişim yeni ihtiyaçları gündem getiriyor. 2.5 yıl önce Yomra Sonhaber olarak yayın hayatına başladığımız günden beri ilçemize ve bölgemize daha fazlası verebilmek için kafa yorulduk. 

Çok değerli arkadaşlarımızdan ve sürekli okuyucularımızdan habere daha hızlı ulaşma istekleri geldi. Devir artık anlık haber devri. Zaman değişiyor ihtiyaçlarda farklılaşıyor. Haftalık gazeteden sonra internet haberciliğine başladık. Çok şükür bir yıl gibi bir sürede il içinden, il dışından ve yurtdışından beğeniye takıp edilmeye başladık.

Sosyal medya hesaplarımızdan da haberlerimizi paylaşarak sizlere daha hızlı bir şekilde ilçemizde yaşanan olayları aktardık. 

İnternet haber sitemizde günlük okunma sayımız günlük 10 binlere kadar yükseldi.  Ayrıca haberlerimize gelen yorumlarda işimizi ne kadar doğru ve tarafsız yaptığımızı gösterdi. 

Yomra halkı dördüncü kuvvet olarak bizleri sevdi ve bağrına bastı. Gazetemiz 60. sayısına yaklaşmış ve haber sitemiz günlük tıklama sayısı on bine varmışken bir projeyle daha sizin karşınıza gelmenin heyecanını yaşıyoruz. 

Yakında yayın çizgimize uygun, tarafsız, objektif ve bilgilendirici çizgisiyle DURANA TV internet televizyonumuz yayın hayatına başlıyor. Canlı yayınlar, sokak röportajları, konuklar, belirli günlerde programlar yaparak ilçemize büyük bir hizmet daha kazandırmak istiyoruz.

Makine, donanım olarak hazırız. Stüdyomuz hazır...  Yomra Sonhaber ciddiyeti ve yayın ilkelerine bağlı kalarak Mart ayının son haftası Yomra’nın, Arsin’in ve bölgenin sesi olarak yayın hayatına başlamış olacağız. Kanalımıza abone olmayı unutmayın... İlçemize Hayırlı olsun...


        YORUMUNUZU PAYLAŞINKİMİ BELEDİYE BAŞKANI GÖRMEK İSTERSİNİZ?

KİMİ BELEDİYE BAŞKANI GÖRMEK İSTERSİNİZ?