KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Abdullah Avcı açıkladı! Kızdım o pozisyona! | ⚽ Spor Haberleri

Abdullah Avcı açıkladı! Kızdım o pozisyona!

Abdullah Avcı açıkladı! Kızdım o pozisyona!

Trabzonspor’da Abdullah Avcı, Kayserispor karşısında alınan 2-1’lik galibiyeti değerlendirdi.

Whatsapp haber ihbar

Trabzonspor’da Abdullah Avcı, Kayserispor karşısında alınan 2-1'lik galibiyeti değerlendirdi.

Abdullah Avcı, “Geçen Sivas maçından çıkmamız lazım. Buraya geldiğimizde rakibin genel durumuna baktığımızda çıkmak istiyor. Biz de buna göre hem savunmada hem de hücumda ne yapabileceklerimizi çalıştık. Rakip arkası koşular yapan oyuncular var. Topu alan oyuncunun mesafe katetmesi çok değerliydi. Doğru organizasyonlar yaptık. Topa sahip olduğumuz alanlarda gereksiz basit kayıplar yaşadık. Maçı daha farklı duruma getirebilirdik. Pepe’nin tekrar performans yakalaması Enis’in gol atması Enis Bardhi, Pepe, Berat, Edin inanılmaz derecede savunmaya yardım ettiler. Bunlar aynı zamanda hücumu da getiriyor onlara Teşekkür ediyorum.

Son dakika enterasan şeyler yaşıyoruz. Kızdım o pozisyonda. Denswil çok müsaitti, Eren’e ordan da kenara oynamak gerekiyordu. Geri döndük Uğurcan çok önemli kaleci asist yapmıştı, gol yedirdi. Eşleştirmiş oldu. Bunlar futbolun içinde var. Üçüncülük hedefimiz avantajlı durumu korumak için kazanmamız gerekiyordu. Süreci iyi değerlendirdik diye düşünüyorum. Trabzonspor’un tarihinde önemli kupalar var. İyi bir toparlanma yapmamız gerekiyor. Trabzonspor’un kenetlenme zamanı. Camianın kenetlenme zamanı çalışanın herkesin kenetlenme zamanı. Trabzonspor’un ulaşabilir hedeflerine gitmesi gerekiyor.  Mendy’in stoper olarak mesafe kat etmesi önemli. Mesafeyi kat eden oyuncu olması Berat’ın attığı pas çok kilit bir pastı. Thomas asistlerine devam ediyor. Çakır bu topları atan en iyi kalecilerden bir tanesi.

Birebirler var Enis’in hakimiyeti Pepe’nin koşusu var inanılmaz bir vuruşu var. Umarım böyle devam eder.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN