KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Abdullah Avcı’dan Rosier kararı! | ⚽ Spor Haberleri

Abdullah Avcı’dan Rosier kararı!

Abdullah Avcı’dan Rosier kararı!

Süper Lig ekibi Trabzonspor, devam eden ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek ve yabancı kontenjanını boşaltmak için çalışmalarına hız verdi.

Whatsapp haber ihbar

Danimarkalı sağ bek Jens Stryger Larsen'in İsveç ekibi Malmö'ye transfer olma olasılığı üzerine harekete geçen bordo-mavililer, alternatif olarak Beşiktaş'ta kadro dışı kalan Fransız sağ bek Valentin Rosier'i düşünüyor.

Larsen'in sezon sonuna kadar alacağı 600 bin euro talebinin ardından Trabzonspor'un, Danimarkalı futbolcu için bonservis geliri elde etmeyi planladığı belirtiliyor. Bu transferin gerçekleşmesi durumunda ise Larsen'in yerine düşünülen ismin Valentin Rosier olduğu bildiriliyor.

27 yaşındaki Fransız sağ bekin Beşiktaş'ta kadro dışı kaldığı bu dönemde 21 maçta 2 asist yapma başarısı gösterdiği ifade edilirken, Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın da Rosier'in transferine onay verdiği belirtiliyor. Rosier'in sağ bek pozisyonunun yanı sıra sol bek ve orta sahanın sağında da görev yapabilme yeteneği, onu Trabzonspor için çok yönlü bir seçenek haline getiriyor.

Ancak, Rosier'in Trabzonspor'a transferi için öncelikle Larsen'in Malmö'ye gitmesi gerektiği vurgulanıyor. Larsen'in transfer olmaması durumunda ise herhangi bir sağ bek takviyesinin gündeme gelmeyeceği ifade ediliyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN