KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Abdullah Avcı kararı verecek! Onuachu mu Enis mi? | ⚽ Spor Haberleri

Abdullah Avcı kararı verecek! Onuachu mu Enis mi?

Abdullah Avcı kararı verecek! Onuachu mu Enis mi?

Afrika Uluslar Kupası’nda olan Trabzonspor’un yıldız forveti Paul Onuachu dün şehre gelerek takım kafilesine dahil oldu.

Whatsapp haber ihbar

Trabzonspor'un sezon başında kadrosuna kattığı Onuachu, sezona fırtına gibi bir başlangıç yaparken, onun yedeği olan genç yıldız Enis Destan da oyuna sonradan dahil olduğu her maçta neredeyse katkı vermeyi başarmıştı. 

Onuachu'nun Afrika Uluslar Kupası'na gitmesiyle ilk 11'de kendisine yer bulabilen Enis Destan, Onuachu'nun yokluğunda da takım için önemli bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Trabzonspor'da çıktığı ilk 11'de yine skor katkısı vermeyi başardı. 

Yarın oynanacak Pendikspor maçında Abdullah Avcı'nın tekrardan Enis Destan'ı kulübeye çekerek Afrika Kupası'ndan dönen Onuachu'ya ilk 11'de başlatması bekleniyor. 

Ayrıca, Abdullah Avcı'nın Enis'i yedek kulübesinden daha fazla süre alacak şekilde oyuna dahil edeceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Onuachu’nun olmadığı 6 maçta ilk 11’i başlayan Enis Destan bu maçlarda 2 gol 1 asistlik performans sergilemeyi başardı.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN