KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Abdullah Avcı, Mislav Orsic’in Hazırlık Kampında Patlama Yapmasını Bekliyor | ⚽ Spor Haberleri

Abdullah Avcı, Mislav Orsic’in Hazırlık Kampında Patlama Yapmasını Bekliyor

Abdullah Avcı, Mislav Orsic’in Hazırlık Kampında Patlama Yapmasını Bekliyor

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Hırvat yıldız oyuncu Mislav Orsic’in sakatlık sonrası form kazanması için sezon öncesi hazırlık kampını işaret ediyor.

Whatsapp haber ihbar

Trabzonspor'un Teknik Direktörü Abdullah Avcı, İstanbulspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında Hırvat yıldız oyuncu Mislav Orsic'in durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Gazetemiz spor muhabiri Salih Bıyık'ın, maçtaki süresiyle ilgili sorusuna cevap veren Avcı, Orsic'in ciddi bir sakatlık geçirdiğini ve form kazanması için zamana ihtiyacı olduğunu belirtti.

Avcı, Orsic'in sakatlık sonrası geri dönüşünü hızlandırmak için süreyi artırarak ve sezon başında ciddi bir hazırlık programıyla daha fazla hazırlık maçı oynayarak Avrupa Kupaları'nda süre vererek daha iyi bir forma girmesini planladıklarını ifade etti. Hırvat oyuncunun gelecek sezon patlama yapması bekleniyor.

Mislav Orsic, bu sezon yaşadığı sakatlık nedeniyle Süper Lig'de sınırlı süre alırken, kupada da forma şansı bulabildi. Ancak Avcı, Orsic'in gelecek sezon takıma önemli katkılar yapmasını beklediğini vurguladı. Southampton'dan transfer edilen Orsic'in, sezon öncesi hazırlık kampında performansını artırarak takıma daha fazla katkı sağlaması hedefleniyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN