KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Abdullah Avcı, Trabzonlu oyuncunun transferi için onay verdi! | ⚽ Spor Haberleri

Abdullah Avcı, Trabzonlu oyuncunun transferi için onay verdi!

Abdullah Avcı, Trabzonlu oyuncunun transferi için onay verdi!

Trabzonspor, gelecek sezon için kadrosunu güçlendirmek amacıyla genç yetenekler üzerinde araştırmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Belçika’nın Standart Liege takımında forma giyen Çihan Çanak’ı radarına aldığı öğrenildi.

Whatsapp haber ihbar

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın da onay verdiği genç oyuncunun transferi için Trabzonspor yönetimi harekete geçti. Çanak'ın menajeri ve ailesiyle temas halinde olan yönetim, transferi bitirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Trabzonspor'un genç yetenek için ayırdığı bütçenin önemli olduğu belirtiliyor. Oyuncunun kulübü Standart Liege ile de temas kuracak olan Trabzonspor'un transfer sürecinde önemli bir aşamaya geldiği ifade ediliyor.  Ayrıca, Trabzonlu olan Cihan Çanak'ın memleketinde forma giymek istediği, sosyal medyadan da yine bordo – mavilileri takip ettiği biliniyor.

detail-photo-fancybox-1

Genç oyuncunun potansiyeli ve performansı, birçok takımın dikkatini çekmiş durumda. Türkiye’den Trabzonspor haricinde 3 – 4 takımın daha Cihan Çanak ile ilgilendiği belirtildi.  Trabzonspor'un genç yeteneklere verdiği önem ve bu doğrultuda yaptığı transfer hamleleri, takımın gelecek planlaması açısından önem arz ediyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN