KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Acun Ilıcalı, Ertuğrul Doğan ile Abdülkadir Ömür için görüştü! Trabzonspor’dan resmen istediler! | ⚽ Spor Haberleri

Acun Ilıcalı, Ertuğrul Doğan ile Abdülkadir Ömür için görüştü! Trabzonspor’dan resmen istediler!

Acun Ilıcalı, Ertuğrul Doğan ile Abdülkadir Ömür için görüştü! Trabzonspor’dan resmen istediler!

Acun Ilıcalı, Ertuğrul Doğan ile Abdülkadir Ömür için görüştü! Trabzonspor’dan resmen istediler!

Whatsapp haber ihbar

 Trabzonspor’da bu sezon taraftarların gösterdiği tepkiler sonrası ayrılma isteğini dile getiren, idmanlara çıkmadığı için de kadro dışı kalan Abdülkadir Ömür’e bir resmi teklif de ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’den geldi.

ILICALI VE DOĞAN GÖRÜŞTÜ
KuzeyAnadolu.net'in haberine göre: İngiltere Championship’te mücadele eden Hull City’in sahibi Acun Ilıcalı, Abdülkadir Ömür’ün transferi için bugün Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan ile bir görüşme gerçekleştirdi ve Ömür’e resmen talip olduklarını bildirdi .
Görüşmenin detayları henüz kamuoyuna yansımazken, iki tarafın da oyuncunun tranfseri noktasında beklentilerini ortaya koyduğu belirtildi.

KADRO DIŞI KALINCA, ÇOK SAYIDA TAKIM TEKLİF YAPTI
Hatırlanacağı üzere Trabzonspor alt yapısından yetişerek şampiyonluk da yaşayan Abdülkadir Ömür, özellikle bu sezon taraftarların tepkilerinden dolayı takımdan ayrılma isteğini dile getirmişti. İdmanlara çıkmadığı için kadro dışı bırakılan oyuncuya hem Türkiye’den hem de Avrupa’dan bir çok kulüp teklif yaptı.

Ancak tekliflerin bordo – mavililerin beklediği bonservis bedeline ulaşmamasından dolayı oyuncunun transferi şu ana kadar gerçekleşmedi.

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan da bugün yaptığı açıklamada Abdülkadir Ömür’ün ayrılmak istediğini açıklamıştı.

DOĞAN: ABDÜLKADİR AYRILMAK İSTİYOR
Doğan, “Abdülkadir Ömür ayrılmak istediğini söyledi. Trabzonspor’un çıkarlarına uygun bir teklif getirirse ayrılacak. Şu an olan tekliflere Abdülkadir gitmek istemiyor. Dolayısıyla şu an konu ortada” ifadelerini kullandı.

HULL CİTY, 7. SIRADA YER ALIYOR
İngiltere Premier Ligine çıkma hedefindeki Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City ise, 28. Hatfası oynanan Championship’te topladığı 42 puan ile 7. Sırada yer alıyor. Championship’in lideri ise 66 puanlı Leicester City…        YORUMUNUZU PAYLAŞIN