KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Adı Trabzonspor ile anılınca, Beşiktaş cephesi 1 gün bile dayanamadı... | ⚽ Spor Haberleri

Adı Trabzonspor ile anılınca, Beşiktaş cephesi 1 gün bile dayanamadı...

Adı Trabzonspor ile anılınca, Beşiktaş cephesi 1 gün bile dayanamadı...

Beşiktaş’ın eski futbolcusu Wout Weghorst’un adı, Trabzonspor ile anılınca, Beşiktaş cephesinden ilginç bir haber geldi

Whatsapp haber ihbar

Beşiktaş adına yapılan haberlerde, oyuncunun menajerinin Siyah-Beyazlılarla temas kurduğu iddia edildi. Bu iddianın, dün Trabzonspor haberlerinin ardından gelmesi ise dikkat çekti.

 Trabzonspor, gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak için çalışmalarını sürdürürken, Onuachu'nun ayrılma ihtimaline karşı santrafor bölgesine bir oyuncu transfer etmeyi planlıyor. Geçen sezon Maxi Gomez'den beklenen performansı alamayan Trabzonspor, bu oyuncunun geri dönecek olmasına rağmen alternatif isimlere de yöneliyor.

BUGÜN BEŞİKTAŞ, DÜN TRABZONSPOR

Trabzonspor'da dün gündeme gelen isim ise 2022-23 sezonunda Beşiktaş'ta forma giyen Hollandalı oyuncu Wout Weghorst oldu. Trabzonspor'un oyuncu için girişimlere başladığı yazılırken, bugün ise Fanatik Gazetesi'nde Weghorst ile ilgili yine ilginç bir haber yayınlandı.

MENAJERİ ARACILIĞI İLE... 

Gazetenin iddiasına göre bu sezonu Almanya Bundesliga ekibi Hoffenheim'de kiralık olarak geçiren Wout Weghorst, kariyerinden memnun olmadığı için menajeri aracılığıyla Beşiktaş ile de temas kurmuş. Beşiktaş'ın ise oyuncuya henüz olumlu ya da olumsuz dönüş yapmadığı belirtiliyor.

ARADAN 1 GÜN GEÇİNCE... 

Haberin, dün Trabzonspor iddialarından bir gün sonra yapılması, "oyuncunun Beşiktaş'ı istediği" algısını oluşturarak kafalarda soru işareti bıraktı.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN