KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
AK Parti Arsin Başkan Adayı İbrahim Küçük: “Kadınların talepleri başımızın üstündedir” | Arsin Haber Haberleri

AK Parti Arsin Başkan Adayı İbrahim Küçük: “Kadınların talepleri başımızın üstündedir”

AK Parti Arsin Başkan Adayı İbrahim Küçük: “Kadınların talepleri başımızın üstündedir”

AK Parti Arsin Başkan Adayı İbrahim Küçük seçim çalışmaları kapsamında ilçede bulunan bir restoranda Arsinli Kadınlar Buluşması programında ilçede yaşayan kadınlarla bir araya geldi.

Whatsapp haber ihbar

Başkan Adayı İbrahim Küçük programda yaptığı açılış konuşmasında programa katılan kadınlara teşekkür ederek, “Kıymetli hemşerilerim, ablalarım, kardeşlerim vakit ayırıp buraya kadar zahmet ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim, bizleri onurlandırdığınız… İşinizi gücünüzü belki çoluğunuzu çocuğunuzu, belki makinede çamaşırları, mutfakta bulaşıklarınızı bırakıp buralara kadar geldiniz, hepinizden Allah razı olsun. İlçemizde yaşayan kadınlarımız fikirleri bizim için çok önemlidir. Bugün burada beraber ilçemiz için fikir alışverişinde bulunacağız…” ifadelerini kullandı.

BAHÇELERDE İZİMİZ VAR

Kısaca kendisinden bahseden Başkan Adayı Küçük, “Arsin ilçemizde doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi ilçemizde tamamladım. Ardından Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun ve ilçemize dönerek aile şirketimizde meslek hayatıma başladım. Zaten çoğunuz bizleri tanıyor. Yani bu ilçede doğdum, büyüdüm, okudum, yaşıyorum, çalışıyorum. Ben de kara lastikle gezdim, ben de tırmıkla bahçede çalıştım, ben de fındık ocaklarını düzelttim, sırtımda çuval taşıdım, bahçelerde ganzilis yaptım… Kısacası bu ilçede büyüdük, çalışma hayatımızda da bu ilçeye hizmet ediyoruz” diye konuştu.

detail-photo-fancybox-1

KADINLARIN TALEPLERİ BAŞIMIZIN ÜSTÜNDEDİR

Kadınlara yönelik hizmetleri faaliyete geçirmeyi amaçladığının altını çizen Başkan Adayı Küçük, “Allah nasip ederse biz bu ilçeye hizmet etmek istiyoruz, çalışmak istiyoruz. Biz bu ilçede nasıl mutlu oluruz, bu ilçede yaşayanlar nasıl daha rahat yaşayabilir bunun mücadelesi gayreti içinde olacağız. İlçemizde yaşayan kadınlarımız ne istiyor bunu önemsiyoruz. Sonuçta bizleri var eden siz kıymetli kadınlarımız eli öpülesi annelerimiz, ablalarımız kıymetlilerimizsiniz… Sizlerin önerileri doğrultusunda kadınlara yönelik hizmetlerimizi ortaya koyacağız İnşallah. Bunun için ne istiyorsanız gönül rahatlığı ile söyleyin. Tabii ki elimizde sihirli bir değnek yok ama emin olun bu kardeşiniz yapamayacağı hiçbir sözü vermez. Verdiği sözü de tutar. Buna emin olun. İlçemizde yaşayan kadınlarımızın talepleri başımızın üstündedir” şeklinde konuştu.

detail-photo-fancybox-2

AK PARTİ ARSİN’E ÇOK GÜZEL HİZMETLER YAPTI

Bugüne kadar AK Parti belediyeciliği ile ilçeye çok güzel hizmetler yapıldığını vurgulayan Başkan Adayı Küçük, “Tabii ki bazı eksik noktalar da var. Bunları birlikte gidereceğiz. Belki bazı konularda söz veremesem de söylediğiniz her şeyi not alıp hepsini yapmak için en azami gayreti sarf edeceğimi de belirtmek isterim. Bugün kadınlarımızın en büyük endişesi en önemli derdi evlatlarının, eşlerinin evlerine ekmek getirmesi, okuması, bir yuva kurması ve iş sahibi olması…

Tüm bunlarla ilgili belediyemizde oluşturacağımız faaliyet alanları ile ilçemizin marka ürünleri olan fındık ve karayemiş üzerine kuracağımız pazarlama tesislerinde hediyelik eşya satış noktaları ve benzeri iş alanlarında evlatlarınıza istihdam sağlayacağız. Kadın ağırlıklı istihdama yönelik projeler üretmeyi, evlatlarınızın veya sizlerin becerilerine göre ilçemizde veya uygun olan alanlarda değerlendirme gayreti içinde olacağız. Sizlerin ilçede daha rahat vakit geçirmesi, kaldırımda daha rahat yürümesi, ev işi yaparken suyunuzun elektriğinizin kesilmemesi, başı dara düştüğünde kapısını çalacağınız bir kardeşiniz olmak için buradayım. Kapımız telefonumuz 7 gün 24 saat açık olacak” ifadelerini kullandı.

detail-photo-fancybox-3
 
 
SİZİN DERDİNİZLE DERTLENİYORUZ

Olmayacak vaatlerle kimseyi umutlandırmak istemediğinin altını çizen Başkan Adayı Küçük, “Bizim derdimiz bizim sevdamız ilçemiz. Bu ilçenin gelişip kalkınabilmesi için ilçede insanların huzurlu olması gerekiyor, birlik beraberlik içinde yaşaması gerekiyor. Sosyal kültürel manada etkinliklerin arttırılması, teknoloji alanında gençlerimizin yetiştirilmesi çağa uygun imkanlarla donatılması gerekiyor. Biz analarımızı, bacılarımızı rahat ettirecek projeler planlıyoruz.
Samimi bir şekilde söylüyorum yapılacak bir şey var da yapamazsam emin olun burada olmazdım.

detail-photo-fancybox-4

Olmayacak işleri de sizlere burada söyleyerek sizleri umutlandırmak istemem. Öyle uçuk projeler vaatler değil ihtiyacımız neyse onu yapmak için burada hep birlikte karar vereceğiz. Ulaşımda mı sıkıntınız var, ilçe merkezine geldiğinde bir dinlenme yerine mi ihtiyacınız var, çocuğunuzun eğitimi, sağlığı, geleceği ile ilgili bir endişeniz mi var ve bunlar için bizler ne yapabiliriz, sizlere ne katabiliriz derdimiz bu. İnanın başka derdimiz yok bunu iyi bilmenizi istiyorum” dedi.

GÜÇLÜ KADINLARLA ARSİN DAHA GÜÇLÜ

Arsin’in daha ileriye gidebilmesi için hep birlikte çalışmak gerektiğini vurgulayan Başkan Adayı Küçük sözlerini şöyle bitirdi: “Bize duanız lazım, bize samimiyetiniz, muhabbetiniz gözlerinizin içindeki o umut, o sevinç lazım. Gerisini elbirliğiyle hep birlikte halledeceğiz. Ben size inanıyorum, güveniyorum. Bir evladınız, bir abiniz, bir kardeşiniz olarak sizlerin de bana güvenmesini diliyorum.

detail-photo-fancybox-6Bu ilçeyi birlikte yöneteceğiz. Hepiniz olmazsanız ben bu işleri yapamam. Biz birlikte olmazsak Arsin ileriye gidemez. Güçlü kadınlar ve daha güçlü bir Arsin için Allah‘ın izniyle 1 Nisan 2024 tarihinde daha hızlı koşmaya ben varım. Sizin de var olduğunuzu zaten gözlerinizden anlıyorum. Hepinizden tekrar tekrar Allah razı olsun. 31 Mart akşamı ilçemizde AK Parti belediyeciliğine yeniden devam diyerek Büyükşehir Belediyesi’nde AK Parti Belediyeciliğine yeniden devam diyerek Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a  ilçemizden çok güçlü bir destek verebilirsek emin olun Arsin’imiz gelecek yarınlara çok daha emin adımlarla ilerleyecektir. Hakkınızı helal edin kendinize çok iyi bakın.”

detail-photo-fancybox-8        YORUMUNUZU PAYLAŞIN