KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
AK PARTİ’DEN ARSİN’E GÜÇLÜ ÇIKARMA | Arsin Haber Haberleri

AK PARTİ’DEN ARSİN’E GÜÇLÜ ÇIKARMA

AK PARTİ’DEN ARSİN’E  GÜÇLÜ ÇIKARMA

Vatandaşın AK Parti’ye güçlü bir destek verdiği Arsin’de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Trabzon Milletvekili Mustafa Şen ve AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük rüzgarı esti.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Mustafa Şen’in Arsin ziyaretine AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük ve AK Parti Arsin İlçe Teşkilatı eşlik etti. Şen’in ziyareti sırasında rakip siyasi partinin kopan bayrağını yerden kaldırırken verdiği “centilmenlik” mesajı takdir topladı. Şen, “Seçimler her daim bir bayram havasında geçer. Biz AK Parti ailesi olarak centilmenliği göz ardı etmeden çalışmalarımızı yapıyoruz. Herkesten de aynı duyarlı davranışı bekliyoruz” ifadelerine değindi. 

 

GÜÇLÜ ADAY
GELİŞEN ARSİN 

AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı Küçük, “Hedefimiz 31 Mart’ta 18 ilçemizde güzel bir oy oranıyla ve özellikle Arsin’de rekor bir oy oranıyla seçilerek Arsin’e hep beraber güzel hizmetler yapmaktır. İnşallah Allah bizlere o günleri gösterir. Arsinli hemşehrilerimizin takdiriyle göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ailemizden aldığımız hizmet ve görev aşkını siyasetimizin içine de dahil edecek ve yapacağımız proje ve hizmetlerle taçlandıracağız. En büyük gayemiz Arsin’e güzel hizmetler bırakmak ve vakti geldiğinde iyi anılmak.” dedi. 

7 MART PERŞEMBE 
VİZYON PROJELER İLE 

AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı Küçük, vatandaşları, esnafı ve Arsin’in faydasını düşünen herkesi 7 Mart Perşembe günü projelerini açıklayacağı lansman toplantısına davet etti. Küçük, “Biz proje adamıyız. Görevimiz Arsin için hizmet, AK Belediyecilik vizyonunu vatandaşlarımıza aktarmaktır. Bu uğurda özenle düşündüğümüz ve seçtiğimiz projelerimizin tanıtımlarını 7 Mart Perşembe günü Arsin’de Nisra Park Toplantı Salonunda gerçekleştireceğiz. Projelerimize ve vizyonumuza güvenimiz tam.” ifadelerini kullandı.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN