KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Araç İnşaat Alanına Düştü | Bölgesel Haberleri

Araç İnşaat Alanına Düştü

Araç İnşaat Alanına Düştü

Giresun merkez Seldeğirmeni Mahallesi’nde inşaat alanına düşen araçta 3 kişi yaralandı. Mahallede bir inşaat alanının etrafı açık bırakılınca kaza kaçınılmaz oldu.

Whatsapp haber ihbar

Etrafında hiçbir koruma bariyeri ve bilgisi bulunmayan alana düşen araç yan yattı. Araç içerisinde bulunan ve aile olduğu önerilen biri kadın iki çocuk yaralandı. Olay bölgesine polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Kadın şoför etrafında koruma bariyeri bulunmayan inşaat alanını fark edemeyince bir anda direksiyon hakimiyetini kaybetti. 

İnşaat aracına yuvarlanan araçta bulunanlar kanlar içerisinde kaldı. Hurdaya dönen araçta bulunanlara vatandaşlar yardım etmeye çalıştı. Kazadan hemen sonra mikrofonlarımıza konuşan vatandaşlardan Emrah Özyılmaz, " Olay yeri iş yerimize çok yakın. Bu gürültüye geldiğimizde araç yan yatmıştı. Yukarı yönden gelen bayan şoför inşaat alanını fark edemeyince aracıyla düşmüş. Bu gibi durumlarda aslında tedbir almak gerekiyor" diyerek durumu özetledi. Bu arada kadın şoförün yakını olduğu önerilen bir kişi duruma isyan ederek çıkta bırakılan inşaat alanına tepki gösterdi.

(Ayşe sancak)        YORUMUNUZU PAYLAŞIN