KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Arsin Belediyesi Ahşap Atölyesi İle Şehre Estetik ve Fonksiyonel Dokunuşlar Yapıyor! | Arsin Haber Haberleri

Arsin Belediyesi Ahşap Atölyesi İle Şehre Estetik ve Fonksiyonel Dokunuşlar Yapıyor!

Arsin Belediyesi Ahşap Atölyesi İle Şehre Estetik ve Fonksiyonel Dokunuşlar Yapıyor!

Arsin Belediyesi, sürdürülebilir ve çevre dostu projelerine bir yenisini ekleyerek Destek Hizmetleri bünyesinde faaliyet gösteren ahşap atölyesinde üretimlerine hız kesmeden devam ediyor.

Whatsapp haber ihbar

Arsin Belediyesi, sürdürülebilir ve çevre dostu projelerine bir yenisini ekleyerek Destek Hizmetleri bünyesinde faaliyet gösteren ahşap atölyesinde üretimlerine hız kesmeden devam ediyor. Atölye, son dönemde gerçekleştirdiği çalışmalarla ilçeye hem estetik hem de fonksiyonel katkılar sunuyor. Üretilen 14 kamelya, 80 oturma bankı, 57 açık-kapalı piknik masası ve 11 adet kedi yuvaları, ilçedeki açık alanlarda ve parklarda vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Bu özel projenin amacı, hem şehre görsel bir zenginlik katmak hem de vatandaşların açık alanlarda daha keyifli zaman geçirmelerini sağlamak. Ahşap atölyesi tarafından üretilen ürünler, doğal malzemelerin estetikle buluştuğu tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda, çevre dostu malzemeler kullanılarak, sürdürülebilir bir kentleşme anlayışının benimsendiğini gösteriyor.

Trabzon genelinde büyük takdir toplayan çalışmayla ilgili açıklama yapan Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, " Arsin Belediyesi olarak sadece altyapı hizmetleriyle değil, aynı zamanda yaşam alanlarımızı güzelleştirmek ve vatandaşlarımıza daha kaliteli bir yaşam sunmak amacıyla bu tür çalışmalara önem veriyoruz. Ahşap atölyemiz, şehrimizi hem görsel açıdan zenginleştiriyor hem de vatandaşlarımızın doğayla iç içe, huzurlu bir şekilde vakit geçirebileceği mekânlar oluşturuyor. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Arsin bırakmak için ilçemizi geleceğe hazırlıyor ve projelerimize devam ediyoruz" dedi.

Arsin Belediyesi, bu tür projelerle hem şehrin estetik değerini artırmaya hem de vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmeye devam edecek.        YORUMUNUZU PAYLAŞINTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

YAZARLAR

Tümü