KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
ARSİN BELEDİYESİ STANDI ANKARA’DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ | Arsin Haber Haberleri

ARSİN BELEDİYESİ STANDI ANKARA’DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

ARSİN BELEDİYESİ STANDI ANKARA’DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Ankara’da 25-28 Nisan tarihleri arasında Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri’nde Arsin Belediyesi standı siyasiler ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Whatsapp haber ihbar

Ankara'da 25-28 Nisan tarihleri arasında Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri'nde Arsin Belediyesi standı siyasiler ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Arsin Belediye Başkanı Hamza Bilgin, standı ziyaret eden hemşehrilileri ile kucaklaştı, hasret giderdi.

Standı ziyaret edenler, Arsin'in yemyeşil yaylaları, eşsiz manzaraları ve tarih kokan eserleri hakkında bilgiler edindi. Ayrıca, Arsin'in coğrafi işaretli ürünü Foşa Fındığının tadına  bakma imkanı buldu.

"ARSİN'E OLAN İLGİNİN DAHA DA ARTACAĞINA İNANIYORUZ "

Arsin Belediye Başkanı Hamza Bilgin, yaptığı açıklamada, "Trabzon Tanıtım Günleri'ne katılarak ilçemizin doğal güzelliklerini, tarihi ve kültürel değerlerini Ankaralılara tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Standımıza gösterilen ilgiden dolayı da çok memnunuz. Düzenlenen bu program sayesinde Arsin'e olan ilginin daha da artacağına inanıyoruz" dedi.

"ARSİN'İMİZİ TURİZM CENNETİNE DÖNÜŞTÜRECEĞİZ  "

Arsin'in turizm alanında potansiyelinin çok yüksek olduğunu vurgulayan Başkan Bilgin, " İlçemizin keşfedilmemiş bir doğal güzelliği var, biz turizm alanında gerçekleştireceğimiz çalışmalarımız ile Arsin'imizi Türkiye'de ve hatta dünyada tanınan bir konuma getireceğiz. Arsin'imizi turizm cennetine dönüştüreceğiz."dedi  Standı ziyaret eden vatandaşlar da Arsin'e hayran kaldıklarını ve en kısa sürede ilçeyi ziyaret etmek istediklerini ifade ettiler.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN