KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
ARSİN’DE AK PARTI’YE DESTEK BÜYÜYEREK DEVAM EDİYOR | Arsin Haber Haberleri

ARSİN’DE AK PARTI’YE DESTEK BÜYÜYEREK DEVAM EDİYOR

ARSİN’DE AK PARTI’YE DESTEK BÜYÜYEREK DEVAM EDİYOR

Cumhur İttifakı Arsin Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük’e sevgi seli devam ediyor. Küçük ise bu sevgi karşısında çalışmaya ve çabalamaya devam ediyor.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı ve İnşaat Mühendisi İbrahim Küçük, “Seçimler demokrasimizin vazgeçilmez nesneleri. Biz AK Parti ailesi olarak bu zamanları bir demokrasi şöleni olarak geçiriyor ve aynı zamanda gerçekleştirilen seçimlerin ardından samimi anlamda bir bayramı yaşıyoruz. İnşallah 31 Mart yerel seçimlerinin ardından da Arsin’de AK Parti olarak bir bayram yaşayacağız. Çünkü Arsin ve Arsinliler biliyor ki gerçek belediyecilik AK Parti’dir. Ve Arsinli hemşehrilerimiz bundan vazgeçmeyecektir.” dedi. 

“ARSİN’DE REKOR KIRACAĞIZ”

AK Parti’nin adayı ve İnşaat Mühendisi Küçük, “Biz inanıyoruz ki davamız bizimle beraber Arsin’de rekor kıracak. Biz kendimizden ve iş ahlakımızdan eminiz. Her daim elimizden geleni yapacağız. Vatandaşımız da bu durumdan fazlasıyla emin bir biçimde 31 Mart günü sandık başına gittiğinde bizleri destekleyecektir. AK Parti çatısı altında ve Sayın Cumhurbaşkanımızın gölgesinde Arsin için, Arsinimizin 36 mahallesi için her an elimizden geleni yapacağız.” ifadelerine yer verdi.

CUMHUR İTTİFAKI ARSİN’DE TOPLANIYOR 

31 Mart Yerel seçimleri öncesinde AK Parti Arsin’de çalışmalarına tam gaz devam ediyor. AK Parti seçime sayılı günler kala gücünü bir kez daha göstermeye kararlı. 29 Mart Cuma günü gerçekleştirilecek Cumhur İttifakı Arsin mitingine yoğun bir katılım olması bekleniyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN