KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Arsin’de şok olay! Jandarma’dan kaçan şahıs belini kırdı | Arsin Haber Haberleri

Arsin’de şok olay! Jandarma’dan kaçan şahıs belini kırdı

Arsin’de şok olay! Jandarma’dan kaçan şahıs belini kırdı

Arsin’de, 10 yıl 2 ay hapis cezası olan A.Y. (44), jandarma ekiplerinin operasyonuyla yakalandı. Şahıs, kaçmak isterken evin ikinci katından atlayarak belini kırdı.

Whatsapp haber ihbar

Jandarma’dan Kaçan Şahıs Belini Kırdı
Olay, dün Trabzon’un Arsin ilçesinde meydana geldi.  Arsin İlçe Jandarma Komutanlığı ve Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri, çeşitli suçlardan dolayı 10 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.Y.'nin kaldığı evi tespit etti. 

Ekipler, şüpheliyi yakalamak için operasyon hazırlığı yaptı. Büyük bir gizlilik içinde yürütülen operasyon için mahallinde bir aracı kullanan ekipler, A.Y.'nin bulunduğu tespit edilen evine geldi. Jandarma ekiplerini karşısında gören A.Y., paniğe kapılarak evin ikinci katına çıkarak buradan atladı. Ormanlık alana doğru kaçmaya çalışan A.Y., kısa sürede jandarma ekipleri tarafından yakalandı. 

AMELİYATA ALINDI
Şahıs, cezaevine gitmeden önce sağlık kontrollerinin yapılması için jandarma ekipleri tarafından hastaneye götürüldü. Hastanede yapılan kontrollerde, ise şahsın atladığı sırada belinin kırıldığı belirlendi. A.Y., Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyata alındı. Şahsın tedavisinin mahkum koğuşunda sürdüğü öğrenildi.

DAHA ÖNCE ATLATMIŞTI
A.Y.’nin hapis cezasının yaklaşık 1 yıl önce kesinleştiği ve bu andan itibaren de jandarma ekiplerinden kaçtığı belirtildi. 1 yıldır yakalanmamak için taktikler geliştiren, bölgenin coğrafi yapısı ve hava koşullarından faydalanarak peşine düşen jandarma ekiplerini daha önce defalarca atattığı belirtilen A.Y.’nin bu kez kaçamadığı kaydedildi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN