KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Bakan Uraloğlu Trabzon’a geliyor | Gündem Haberleri

Bakan Uraloğlu Trabzon’a geliyor

Bakan Uraloğlu Trabzon’a geliyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 8 Eylül Cuma günü bazı incelemelerde ve ziyaretlerde bulunmak üzere Trabzon’da olacak.

Whatsapp haber ihbar

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, tarifeli uçak ile Ankara’dan Trabzon’a gidecek.

8 Eylül Cuma günü Trabzon'da olacak olan Bakan Uraloğlu, saat 09:00'da Trabzon Valiliği'ni ziyaret edecek ve İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na iştirak edecek. Ardından saat 10:30'da Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ni, 10.45'de Ortahisar Belediyesi'ni ve saat 11:15'de AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret edecek.

Uraloğlu daha sonra teşkilat mensupları ile bir araya gelecek. Saat 15:00'da Hayrat, 16:30'da Çaykara ve 17:30'da Dernekpazarı ilçelerinde AK Parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret edecek olan Bakan Uraloğlu esnaf ziyaretlerinde de bulunacak. Saat 18.15'de Of-Çaykara Yolu şantiyesinde incelemelerde bulunacak olan Uraloğlu, gerçekleştirilecek olan brifing toplantısında projede gelinen son durum hakkında bilgi alacak.

Uraloğlu, Trabzon programını saat 19:15'de AK Parti Of İlçe Başkanlığı ziyareti ile tamamlayacak.        YORUMUNUZU PAYLAŞINTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

YAZARLAR

Tümü