KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Başkan adayı Küçük: Arsin’de rekor kıracağız | Arsin Haber Haberleri

Başkan adayı Küçük: Arsin’de rekor kıracağız

Başkan adayı Küçük: Arsin’de rekor kıracağız

AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı ve İnşaat Mühendisi İbrahim Küçük, ziyaretlerine ve çalışmalarına devam ediyor. Arsin esnafından ve vatandaştan aldığı olumlu tepkileri dile getiren Küçük, Arsin’de bir rekor kırılacağını belirtti.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı ve İnşaat Mühendisi İbrahim Küçük, Arsin'i modern bir şehir haline getirmek için kararlı adımlarla ilerliyor. Gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir çevre oluşturmayı hedefleyen Küçük, projeleriyle ve çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Sahada aldığı olumlu yorumların ardından vatandaş, “Arsin’i geliştirecek ve yeni yüzyıla hazırlayacak başkan sensin. Gönlümüzün arzu ettiği senin gibi bir başkandı.” dedi. 

ARSİN, KÜÇÜK İLE BÜYÜYECEK

Eğitim, gençlik, kültür, sanat, turizm ve sosyal yardım projeleriyle de Arsin'in potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı planlayan Küçük, şehrin her alanında gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefliyor.
İbrahim Küçük, Arsin'in geleceğini parlak bir şekilde şekillendirmek için azimle çalışıyor ve halkın desteğiyle Arsin’de hiç olmadığı kadar yüksek bir oy almayı planlıyor. Arsin, İbrahim Küçük'le yeni bir döneme adım atacak gibi duruyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN