KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Başkan Adayı Özdemir her gönüle ulaşıyor | Yomra Haberleri Haberleri

Başkan Adayı Özdemir her gönüle ulaşıyor

Başkan Adayı Özdemir  her gönüle ulaşıyor

AK Parti Yomda Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, ilçede aynı günde bir çok mahalleyi ziyaret ederek gönüllere dokunuyor.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti Yomda Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, ilçede aynı günde bir çok mahalleyi ziyaret ederek gönüllere dokunuyor. Başkan Adayı Özdemir dün, Sancak Mahallesi, Kaşüstü Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Sifter Mevkii, Demirciler Mahallesi, Sırt Mevkii, Pethane Düzü Mevki, Oymalı Mahallesi ve Düz Mevkii’nde vatandaşlarla buluştu.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Adayı Özdemir, “Gece gündüz demeden herkese ulaşacağız, her eli sıkacağız. Soğuk havaya rağmen bizleri karşılayan ve bizleri dinleyen tüm halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretlerde AK Parti belediyeciliğinin önemine vurgu yapan ve Yomr için hazırladığı 44 projeyi anlatan Başkan Adayı Özdemir, “Projelerimiz ilçede heyecan uyandırdı. Yapılmayacak hayal bir projemiz yok. Vatandaşa dokunan projelerimiz var. Yüksek mahallelerimizdeki bütün sorunları biliyoruz. AK Parti’nin iktidar gücü ve Büyükşehir Belediyemizin de desteği ile bütün sorunları aşacağımıza inayorum. Kimseye hayal satmıyoruz, kimseye yapamayacağımız söz vermiyoruz” dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN