KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Başkan Bıyık’tan okullara ziyaret | Yomra Haberleri Haberleri

Başkan Bıyık’tan okullara ziyaret

Başkan Bıyık’tan okullara ziyaret

Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık, İlçemizde bulunan okulları ziyaret ederek, yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nın öğretmen, öğrenci ve velilere, hayırlı olmasını diledi.

Whatsapp haber ihbar

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, ilçede bulunan okulları ziyaret ederek yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nın hayırlı olmasını diledi.
Okulları ziyaret ederek öğretmen, öğrenci ve velilerle sohbet ederek, talepleri dinleyen Başkan Bıyık yaptığı açıklamada, “Öğretmenlerimiz öğrencilerimiz ve velilerimiz için yeni bir dönem başlıyor. Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı. Unutmayın ki dersleriniz için göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizi başarıya götürecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Daha mutlu ve güzel bir gelecek için daha önce de olduğu gibi her zaman sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Bu duygu ve düşüncelerle 2023-2024 Eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni eder, tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum." ifadelerini kullandı.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN