KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
BİR İLK… MİLLİ TAKIM YOMRALI’YA EMANET | Yomra Haberleri Haberleri

BİR İLK… MİLLİ TAKIM YOMRALI’YA EMANET

BİR İLK… MİLLİ TAKIM YOMRALI’YA EMANET

Yomra’nın başarılı sporcusu ve antrenörü Murat Sağır İsveç Stockholm’da yapılacak olan 19.Wushu Kung-fu Avrupa Şampiyonasında Milli takım Antrenörü olarak görev verildi.

Whatsapp haber ihbar

Yomra’nın başarılı sporcusu ve antrenörü Murat Sağır İsveç Stockholm’da yapılacak olan 19.Wushu Kung-fu Avrupa Şampiyonasında Milli takım Antrenörü olarak görev verildi. Dünyanın farklı yerlerinden katılacak 500’ü aşkın sporcunun katılacağı şampiyonada Milli Takımımız 12 kişilik kafilesinde 8 sporcu 1 antrenör ve 3 gözlemci olmak üzere 12 kişilik bir kafile ile İsveç’e gitti. Şampiyonaya Trabzon’dan 1 antrenör ve 1 sporcu gitti.

Yomra’nın başarılı sporcu ve antrenörü Murat Sağır gazetemize şöyle konuştu;

“Öncelikle beni bu göreve layık gören Federasyon yetkililerine şükranlarımı sunuyorum. Türk Milli Takımı olarak Ay yıldızlı bayrağımızı gönlere çekerek istiklal marşımızı okumak istiyoruz. Bütün sporcularımın altın madalya alması için kanlarının son damlasına kadar savaşacağına inancım tam. Rabbim yardımcımız olsun.” Diye konuştu.

Bizde YomraSonhaber ailesi olarak Yomralı sporcumuz ve antrenörümüz başta olmak üzere bütün sporcularımıza başarılar dileriz.


Editör: AHMET FARUK ŞÜKÜR


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN