KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Bordo Mavililer Erzincan Deplasmanında | ⚽ Spor Haberleri

Bordo Mavililer Erzincan Deplasmanında

Bordo Mavililer Erzincan Deplasmanında

TVF 2. Lig 14. Grup’ta mücadele eden ve liderliğini sürdüren Bordo Mavi 61 Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı bugün deplasmanda Ulalar Spor ile karşı karşıya gelecek.

Whatsapp haber ihbar

TVF 2. Lig 14. Grup’ta mücadele eden ve liderliğini sürdüren Bordo Mavi 61 Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı bugün deplasmanda Ulalar Spor ile karşı karşıya gelecek. Erzincan Merkez Spor Salonu’nda başlayacak olan karşılaşma saat 16.00’da başlayacak. 
Sezona 1. Lig hedefi ile başlayan ve hedefi doğrultusunda son gaz devam eden Bordo Mavili Sultanlar’ın başantrenörü Abdurrahman Ertuğral, “Tek hedefimiz galibiyet oyuncularıma güveniyorum maç eksiğiyle verdiğimiz liderliğimizi geri alacağız." dedi.

Bordo Mavili Sultanların Başkanı Selahattin Baba " Başta hocamıza ve oyuncularıma güveniyorum buraya maç eksiği ile ikinci olarak geldik lider olarak dönmek istiyoruz. Hocama ve oyuncularıma olan inancım tam, bu galibiyetle birlikte 1.Lig'e bir adım daha yaklaşacağız."dedi.

Maç Bordo Mavi Spor Kulübü instagram hesabından canlı olarak yayınlanacak.         YORUMUNUZU PAYLAŞINTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

YAZARLAR

Tümü