KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
BU ŞEHRİN HER KÖŞESİNDE İZİMİZ VAR! | Gündem Haberleri

BU ŞEHRİN HER KÖŞESİNDE İZİMİZ VAR!

BU ŞEHRİN HER KÖŞESİNDE İZİMİZ VAR!

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, Pazarkapı Mahallesi Bedesten Caddesi’nde esnaflarla bir araya geldi.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, Pazarkapı Mahallesi Bedesten Caddesi’nde esnaflarla bir araya geldi. Aydın, ziyaretlerinde yaptığı açıklamada, “Türkiye Yüzyılı Şehirleri için ilk günkü aşkla çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Esnafımızın, hemşehrilerimizin taleplerinin farkındayız ve bunların giderilmesi adına projelerimiz var. Ortahisar ilçemizde hizmet zincirini daha da güçlendirmek için çalışacağız. Ahmet Metin Genç başkanımızın Ortahisar’da yükselttiği çıtayı daha da yukarı çıkartmak için görev üstleneceğiz.” dedi.

HERKESİN
OYUNA TALİBİM

Aydın, “AK Parti belediyeciliklerinin yaptığı hizmetler ortada. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Büyükşehir Belediyemiz ile el ele vererek Ortahisar’ımıza çok faydalı hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Gerçekleştireceğimiz çalışmalarla tüm vatandaşlarımızın yaşantılarını kolaylaştıracağız. Ortak akıla önem veren bir anlayışla, şehirdeki sivil toplum kuruluşlarımızla da istişare ile hizmet birlikteliği gerçekleştireceğiz. Bu düşüncelerimizi hayata geçirmek için 31 Mart seçimlerinde herkesin oyuna talibim.” açıklamasında bulundu.

BEKLENTİLERİ
İYİ BİLİYORUM

Trabzon’un her sokağını bildiğini ve şehrin her yanında hizmeti olduğunu belirten Aydın, “Trabzon’un her sokağını bilen, hayatını Ortahisar'da yaşamış bir isimim. Yapmış olduğum işler nedeniyle bu şehrin her köşesinde izim var. Şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın beklentilerini biliyorum. Ortahisarlı’lar emin olsun ki göreve seçilmemiz ile birlikte AK Parti belediyeciliği yine farkını ortaya koyacaktır.” dedi. Aydın'a ziyaretlerinde AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi ve MHP Ortahisar İlçe Başkanı Salih Akkoç da eşlik etti.

         YORUMUNUZU PAYLAŞIN