KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Corendon Airlines ile AFI KLM E&M iş birliği büyüyerek devam ediyor | Ekonomi Haberleri

Corendon Airlines ile AFI KLM E&M iş birliği büyüyerek devam ediyor

Corendon Airlines ile AFI KLM E&M iş birliği büyüyerek devam ediyor

Corendon Airlines’ın kurucu ortağı ve CEO’su Yıldıray Karaer: “Bakım hizmetleri konusunda büyüyerek devam eden iş birliğimizin teknik kalitesinin ötesinde AFI KLM E&M tarafından sunulan samimi ve doğrudan ilişkiyi takdir ediyoruz“

Whatsapp haber ihbar

Corendon Airlines, Boeing 737 uçaklarından oluşan filosunun motor bakım desteği için AFI KLM E&M ile 2019'da yaptığı sözleşmenin kapsamını yeni bir anlaşmayla genişletti.

Corendon Airlines'tan yapılan açıklamaya göre, Corendon Airlines'ın uzun süredir birlikte çalıştığı bakım hizmetleri iş ortağı AFI KLM E&M, hava yolunun filosunda bulunan 6 adet CFM56-7B motorun bakımından sorumlu olacak.

Motorlardan ikisi Corendon'un Türkiye filosundaki uçaklarda hizmet verirken, diğer dördü ise Malta'daki iştiraki Corendon Airlines Europe filosunda kullanılıyor. Motorların bakımları, gelecek birkaç ay içinde AFI KLM E&M'nin Amsterdam'daki motor atölyesinde gerçekleştirilecek.

Dünya çapında çok sayıda hava yoluna ve operatöre hizmet veren AFI KLM E&M, CFM56-7B motorları için dünyanın önde gelen bakım hizmetleri sağlayıcılarından biri.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Corendon Airlines'ın kurucu ortağı ve Üst Yöneticisi (CEO) Yıldıray Karaer, "Bakım hizmetleri konusunda büyüyerek devam eden iş birliğimizin teknik kalitesinin ötesinde, AFI KLM E&M tarafından sunulan samimi ve doğrudan ilişkiyi takdir ediyoruz. AFI KLM E&M'in uzmanları neyin mümkün olup olmadığı konusunda her zaman çok netti, bu da operasyonlarımızı güvenilir kılmak için gerekli olan şeffaflığı sağladı." ifadelerini kullandı.

KLM E&M Başkan Yardımcısı Ton Dortmans da "Corendon Airlines filosunun güvenliğine katkıda bulunmak bizim için bir onur. Ekiplerimiz, Corendon Airlines'ı iyi tanıyor. Corendon Airlines'ın yeni uçaklarının ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış kapsamlı bir anlaşma imzalamak bizi oldukça heyecanlandırdı." değerlendirmesinde bulundu.
        YORUMUNUZU PAYLAŞIN