KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Eski Trabzonsporludan kalite vurgusu! O bölgeye dikkat çekti | ⚽ Spor Haberleri

Eski Trabzonsporludan kalite vurgusu! O bölgeye dikkat çekti

Eski Trabzonsporludan kalite vurgusu! O bölgeye dikkat çekti

Trabzonspor’un eski oyuncusu Trabzonspor’un performansını böyle değerlendirdi.

Whatsapp haber ihbar

Trabzonspor’un eski futbolcusu Erman Özgür, Abdullah Avcı’nın Trabzonspor’u kötü oynasa da kazanan bir takım kıvamına getirdiğini söyledi.

Özgür ayrıca özellikle bekler konusunda Bordo mavililerde kalite eksikliğinin hissedildiğini söyledi.

Erman Özgür, Trabzonspor’un Konyaspor maçını böyle değerlendirdi;

“Fenerbahçe galibiyetinin ve Abdullah Avcı etkilerinin stat atmosferine yansıdığı maçtan, Konyaspor’a karşı kötü bir ilk yarı oynadı Trabzonspor. Topla oynamaya çalışan Fenerbahçe’ye karşı ne kadar iyi savunma oynayıp başarılı olduysa, topu Trabzonspor’a bırakan ve çabuk hücum eden Konyaspor’a karşı da o kadar başarısız oldu. Pas trafiği yavaş, hücum organizasyonları Visca hariç hücum oyuncularının bireysel olarak vasat kalışı ile etkisiz oldu. Konyaspor ilk yarıda defalarca geri koşturdu Trabzonspor’u, çok net fırsatlar buldu ve gol atamaması biraz beceri biraz şanssızlık eseriydi. Özellikle Calvo öyle bir gol kaçırdı ki bir daha yap desen o mesafeden topu direğe nişanlamayı beceremeyebilir. Bu oyunla Trabzonspor için içeri berabere girmek bana göre iyi sonuçtu. Bu oyuna dayanamayan Abdullah Avcı, geçen hafta kariyer maçı oynayıp ilk yarı adeta yürüyüş yapan Berat’ın yerine Bakasetas ile döndü soyunma odasından.

Kalite eksikliği hissediliyor

Pepe’nin vites artırdığı bölümde Onuachu ile golü de buldu Trabzonspor. Fakat oyun olarak bir türlü Konyaspor’a üstünlük sağlayamadı. Konyaspor’da hamleler karşılığını verdi. Mehmet Can’ın çıkarken yaptığı hata ve Oliviera ortasında Prip ile golü buldular. Son bölüme Abdullah hoca Enis Destan ile çift santrfora dönerek başladı ve karşılığını Enis asistinde Onuachu’nun fantastik golü ve galibiyetle aldı. Oyun olarak tatmin edici olmasa da Abdullah Avcı doğru hamleleri ile Trabzonspor’u kötü de oynasa kazanan takım kıvamına getirmiş gözüküyor. Önemli eksikler var mı? Elbette var. Özellikle bekler konusunda kalite eksikliği hissediliyor.”        YORUMUNUZU PAYLAŞIN