KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
EVİME TAŞ ATANLARA ATEŞ ETTİM | Yomra Haberleri Haberleri

EVİME TAŞ ATANLARA ATEŞ ETTİM

EVİME TAŞ ATANLARA ATEŞ ETTİM

Yomra’da üvey kardeşini ve yengesini öldüren Şükrü Y. jandarma sorgusunda evine taş atanlara ateş ettiği söyledi. 

Whatsapp haber ihbar

Yomra’da üvey kardeşini ve yengesini öldüren Şükrü Y. jandarma sorgusunda evine taş atanlara ateş ettiği söyledi. 

 

JANDARMAYA NEREDE OLDUĞUNU BİLDİRDİ

Trabzon'un Yomra İlçesi Kayabaşı Mahallesi Soğuksu Küme Evlerinde meydana gelen olayda üvey kardeşi Osman Iğcı ile aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan  Şükrü Y.,ruhsatsız silahı ile hem kardeşini hem de kardeşinin eşini öldürdü. Aralarında arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan kavgada iki kişiyi öldüren Şükrü Y. cinayetin ardından jandarmaya teslim oldu. Kendisine cep telefonundan ulaşan jandarmaya bulunduğu yeri bildiren  Şükrü Y. sorguda cinayeti anlattı.

'SEN NE YAPIYORSUN VURDUN ADAMLARI'

İddiasına göre gözlerinindeki bozukluk nedeniyle kimi vurduğunu bilmediğini belirten  Şükrü Y., “Sabah 09.00-10.00 surlarında eşim Fatma ile evde oturuyorduk.  Evimin üzerine ve duvarına taş parçalarının düştüğünü hissettim. Bu sırada dışardan bağırma sesleri geliyordu. Silahım belimde evden çıktım. Yaklaşık 50 metre mesafe yaşlılıktan kaynaklı kim olduğunu anlamadığım kişiler evime taş atıyordu. Sinirlerim bozuldu. Belimden silahı çıkarıp ateş ettim. Kaç el ateş ettiğimi bilmiyorum. Taşların bize zarar vermemesi için korkutmak istedim. Bu sırada eşim koşarak yanıma geldi. 'Sen Ne yapıyorsun vurdun adamları' dedi. Eve döndüm silahı odamdaki çekmeye koydum ve teslim olmaya gidiyorum diyerek evden çıktım". dedi. 

YOLA ÇIKTIM BENİ TELEFONDAN ARADILAR

Yolda tanımadığı bir kişinin kendisini aradığını belirten Şükrü Y., "Arayan kişi jandarmadan olduğu ve teslim olmamı söyledi. Bende teslim olacağımı belirttim ve bulunduğun yeri kendisine bildirdim. Bir süre yürüdüm ve akrabamın evine ulaştım. Birilerini vurduğumu söyledim. O da ben aracıyla jandarmaya götürürken ekiplere yolda teslim oldum" diye konuştu. Sorgunun ardından adliyeye çıkarılan  Şükrü Y . tutuklanırken iki kardeş arasındaki arazi davasının Trabzon'da yerel mahkemede devam ettiği de öğrenildi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN