KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Gençler Abdulkadir Abisinin yanında! | Yomra Haberleri Haberleri

Gençler Abdulkadir Abisinin yanında!

Gençler Abdulkadir  Abisinin yanında!

Seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Özdemir, sahada toplumun her kesiminin büyük ilgisi ile karşılaşırken en büyü teveccühü gençlerden alıyor.

Whatsapp haber ihbar

Seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Özdemir,  sahada toplumun her kesiminin büyük ilgisi ile karşılaşırken en büyü teveccühü gençlerden alıyor. 

Kozdeğirmen Restaurant’ta yapılan gençlik buluşmasında gençlerin ilgilisinin kendisine büyük güç verdiğini her fırsatta dile getiren Özdemir “Yomra sokaklarında gençlerimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gençler için sayısız proje, yatırım ve çalışmalar yapıldığını bizlere ifade ediyorlar. Bu ziyadesiyle memnuniyet verici bir durum. 

Gençlerimizin Abdülkadir abisi olarak Yomra’da kendilerine yönelik projelerimizi geçtiğimiz hafta açıkladık. Halk kütüphanesi binamızın içinde gençlerimize hizmet sunmak amacıyla dijital bir kütüphane oluşturarak, gençlerin dijital ortamda erişebilecekleri zengin bir kaynak havuzunu içerecek ve e-kitaplar, sesli kitaplar, interaktif öğrenme materyalleri gibi dijital içerikleri sunarak onların bilgiye erişimini kolaylaştıracağız. Ayrıca bilişim teknolojilerinin faydalı kullanımını yaygınlaştırmak, bu teknolojileri doğru, etkin ve pratik bir şekilde kullanımını teşvik etmek ve gençlerimizin yeni teknolojilerle buluşmasına öncülük etmek amacıyla ‘Bilişim Kafe’lerini’ kuracağız. Bunun yanında gençlerimize gezegenleri, yıldızları, Güneş Sistemi’ni ve diğer gök cisimlerini öğretmek ve göstermek amacıyla mobil planetaryum kuracağız. 31 Mart mahalli İdareler seçiminde Allah’ın izniyle gençlerimiz Recep Tayyip Erdoğan diyecek. Ahmet Metin Genç diyecek Abdülkadir Özdemir diyecek ifadelerini kullandı.

AK Parti Yomra Gençlik Kolları Başkanı Tayyip Can İse, “Yomra bizim geleceğimiz. Biz gençler olarak çok güçlü şekilde geliyoruz. Bunu herkes bilmeli. Biz bir olduktan sonra kimse bizi yok sayamaz. Ama varlığımızı hissettirmemiz için birlik içinde olmamız lazım. Yarının adayları biziz. Tıpkı reisimiz gibi biz de gençlik kollarından yetişiyoruz. Her birimiz bir bu memleket için hayırlı işler yapma gayretindeyiz. Daha önce sohbetlerimizde de olduğu gibi dün akşam ki sohbetimizde de şunu belirtmek isterim biz bu ülkenin en değerli hazinesiyiz, en büyük değerleriyiz. Gençliğe önem veren bir reisin izinden bu hak davada, bu bayrak yarışında sizinle beraber koşmak istiyorum. Bizim derdimizle dertlenen Başkanımızın en büyük destekçisi biz olmalıyız. Yükünü hafifletmek bizim borcumuz.  Şunu iyi biliyoruz ki yaparsa AK Parti yapar. Bizler Hak davada, AK gönüller olarak bir çatının altında Büyükşehir’de Ahmet Metin Genç Başkanımız Yomra’da ise Abdulkadir Abimizin her zaman yanındayız” dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN