KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
KAŞÜSTÜ KALKINDIRMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİN’DEN ÖZEL ÇOKUKLARA HİZMET ELİ! | Yomra Haberleri Haberleri

KAŞÜSTÜ KALKINDIRMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİN’DEN ÖZEL ÇOKUKLARA HİZMET ELİ!

KAŞÜSTÜ KALKINDIRMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİN’DEN ÖZEL ÇOKUKLARA HİZMET ELİ!

Kaşüstü Kalkındırma Ve Dayanışma Derneğine başvuran özel çocuklar için eğlenceli hizmetler veriliyor.

Whatsapp haber ihbar

Kaşüstü Kalkındırma Ve Dayanışma Derneğine başvuran özel çocuklar için eğlenceli hizmetler veriliyor. Kaşüstü Kalkındırma Ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ümit Uçkun gazetemize bu hizmetlerden bahsetti.

Uçkun yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"2019 yılının ilk günlerinde faaliyete geçen derneğimizin özel eğitim ihtiyacı olan çocuklar için eğitim ve terapi hizmetleri sunuyor ve ailelerine danışmanlık yapıyoruz. Yüzlerce çocuğun hayatına dokunduk ve onlara daha iyi bir gelecek sunma yolunda ilerliyoruz. İlçemize ve mahalle halkımıza en iyi şekilde hizmet sunuyor yardıma ihtiyacı olan insanımızın yanında oluyoruz.

Yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz bu eğitim programında amacımız her çocuğun kaliteli eğitim almasını sağlamak ve özel eğitim gereksinimi olan bireylerin topluma entegrasyonunu desteklemek.

Derneğimizin asıl amacı olan yardımlaşmak için özel eğitme ihtiyaç olan çocuklarımızda unutmadık. Derneğimizin yönetim kurulu üyelerinden Aslıhan Öztürk hocamızın katkılarıyla bu özel çocuklarımıza ücretsiz verdiğimiz 4 aylık eğitim programı sağlanacaktır. Bu ücretsiz eğitim programımıza başladığımız ilk günden itibaren telefonlarımızın susmaması bizleri ayrıcı mutlu etti. Gelen başvuruları değerlendirmeye alarak içlerinden seçeceğimiz çocuklarımızı ve kardeşlerimize eğitim imkanı sunacağız. Başvuru yapmak isteyen öğrencilerimizin velileri dernek binamıza gelip veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirler. Bu tarz programları sizlerin desteği ile daha da arttırmak istiyoruz. Her bağış, bir çocuğun daha iyi eğitim almasına yardımcı olur. Böyle ve daha nice programlara imza atmaya devam edeceğiz. Şunuda unutmayalım ki her çocuğun eğitim hakkı vardır." dedi. 

Hizmetlerimiz;

* Bireysel Özel ders

* DIR Floortime terapi

* ABA Terapi

* Özel Yüzme dersi

Şartlar ;

* 3-6 yaş aralığı

* RAM Raporu

* Yüzme dersleri için bezden çıkmış olması

Hizmet içeriği ;

* Haftada 2 saat ders yapılacaktır.

* Dersler ücretsizdir.

* Özel eğitim alan öğretmeni ile dersler yapılacaktır.

* Yüzme antrenörü ile dersler yapılacaktır.

* Hizmetimiz Eğitici aktiviteler, oyunlar, etkinlikler, hareket ve kas gelişimi destekleyecek şekilde hazırlanmıştır.

Kontenjan 3 kişi ile sınırlıdır.

ADRES: Kaşüstü mahallesi onur sok. Ulu camii.


Editör: AHMET FARUK ŞÜKÜR


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN