KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Mehmet Can Aydın’ın Trabzonspor Macerası Sonlanıyor: Yeni Rotası Belli mi? | ⚽ Spor Haberleri

Mehmet Can Aydın’ın Trabzonspor Macerası Sonlanıyor: Yeni Rotası Belli mi?

Mehmet Can Aydın’ın Trabzonspor Macerası Sonlanıyor: Yeni Rotası Belli mi?

Trabzonspor’a sezon başında Almanya ekibi Schalke 04’ten 1.2 milyon Euro satış opsiyonlu kiralık olarak transfer olan genç sağbek Mehmet Can Aydın, ilk başlarda Nenad Bjeliica yönetiminde önemli bir çıkış yakalamıştı. Ümit milli takım oyuncusu olan Mehmet Can, defans ve hücumda sergilediği performansla taraftarların beğenisini kazanarak, “İşte aradığımız sağbek“ yorumlarını aldı.

Whatsapp haber ihbar

Ancak, teknik direktör değişikliğiyle birlikte Abdullah Avcı'nın gelmesiyle forma şansı azalan Mehmet Can, kulübede beklemek zorunda kaldı ve adeta unutuldu. Trabzonspor'un Mehmet Can için opsiyon hakkını kullanmayacağı açıklanırken, genç futbolcu için yeni bir kariyer rotası belirginleşiyor.

Schalke kulübünün oyuncunun geri dönüşüne olumlu baktığı öğrenilirken, Süper Lig ekipleri arasında Mehmet Can'a ilgi gösteren takımların başında Çaykur Rizespor, Alanyaspor ve Kasımpaşa'nın geldiği belirtiliyor. Bu takımların, genç sağbekteki potansiyeli gördükleri ve uygun şartlar sağlandığı takdirde kadrolarına katmak istedikleri ifade ediliyor.

Mehmet Can Aydın için Trabzonspor'daki macerası sona ererken, genç oyuncunun geleceği merakla bekleniyor. Süper Lig'den gelebilecek teklifler ve Schalke'nin tutumu, genç sağbeğin yeni durağını belirlemede etkili olacak gibi görünüyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN