KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
MHP yemekte buluştu | Yomra Haberleri Haberleri

MHP yemekte buluştu

MHP yemekte buluştu

Geçtiğimiz hafta genel kurul yaparak güven tazeleyen MHP Yomra İlçe Başkanı Osman Salih Dilaveroğlu, yeni yönetim ile birlikte yemekte buluştu.

Whatsapp haber ihbar

Yomra’da yeni yönetimi ile bir araya gelen ve MHP İl Başkanı Ömer Ayar’ın da katıldığı yemekte MHP Yomra İlçe Başkanı Osman Salih Dilaveroğlu, “Bizler önce vatan, bayrak sevdası ve tüm mukaddesatlarımız için yola çıkmış, bu yoldan asla taviz vermeyecek dava arkadaşlarımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz.’ dedi.

Başkan Dilaveroğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Değerli Dava Arkadaşlarım; gerçekleştirmiş olduğumuz İlçe Kongremizin ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını temenni eder, yönetime yeni katılan arkadaşlara başarılar dilerim. 

Aziz şehitlerimizin ve ecdadımızın emaneti olan bu cennet vatanımıza, değerlerimize sahip çıkma adına canla başla çalışmaya devam edeceğiz. 

Bizler önce vatan, bayrak sevdası ve tüm mukaddesatlarımız için yola çıkmış, bu yoldan asla taviz vermeyecek dava arkadaşlarımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz. Yüce Allah bu kutlu yolda bizi darda koymasın mahcup etmesin inşallah.” dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞINTRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ?

YAZARLAR

Tümü