KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Milletvekili Karaismailoğlu Yomra’da | Gündem Haberleri

Milletvekili Karaismailoğlu Yomra’da

Milletvekili Karaismailoğlu Yomra’da

AK Parti Trabzon Milletvekili, eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon ziyaretinde Yomra’yı es geçmedi.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti Trabzon Milletvekili, eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil  Karaismailoğlu, Trabzon ziyaretinde Yomra’yı es geçmedi.

Milletvekili Karaismailoğlu İlçe Başkanı Abdulkadir Özdemir ile birlikte Yomra’da doğalgaz çalışmalarını yerinde inceledi. Daha sonra esnafa ziyarette bulundu.

Karaismailoğlu’na İl Başkanı Sezgin Mumcu İlçe Başkanı Abdulkadir Özdemir ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Tülay Adanur, Yomra Belediye Meclis üyesi Eyüp Çuvalcı da eşlik etti.

Milletvekili Karaismailoğlu ilk önce Adnan Kahveci Caddesi’nde bulunan Dilaveroğlu Camii’nin yanındaki sondaj çalışması yapan ekibin yanına gelerek burada incelemelerde bulundu. Doğalgaz ekibinden çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra beraberindekilerle birlikte çalışmanın olduğu cadde boyunca incelemelerini devam ettirdi.  Çalışmaları inceledikten sonra esnaf ziyaretleri yapan Karaismailoğlu vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinledi. Kendisinden istenilen taleplerin notları alan Karaismailoğlu, esnaf ziyaretinin ardından İstanbul’a geri döndü.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN